in , ,

Life is Strange 2 İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan başarılı seri Life is Strange’in yeni oyunu Life is Strange 2 için Life is Strange’in resmi youtube kanalında bir teaser fragman yayınlandı.

Serinin içinde şu an üç adet oyun bulunmakta. Bunlardan birisi olan The Awesome Adventures of Captain Spirit, Life is Strange ismine sahip olmamasına rağmen, aynı evrende geçtiğinde serinin içinde bulunuyor. İlk oyunda Max adında, zamanı geri alabilme yeteneğine sahip bir genç kızı oynarken, ikinci oyunda ise Max’in en yakın arkadaşı Chloe ile ilk oyunun öncesinde yaşananları oynuyorduk. Serinin en güncel oyunu The Awesome Adventures of Captain Spirit’te ise süper kahraman olmaya çalışan 9 yaşında Chris adlı bir çocuğu yönetiyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Bir Life is Strange Oyunu Geleceği Doğrulandı!

Life is Strange 2 için yayınlanan teaser fragmanı yorumlamak gerçekten çok zor. Fragman teaser olduğu için çok kısa ve neler olduğunu maalesef anlayamıyoruz ancak biliyoruz ki yine garip olaylarla dolu bir macera bizleri bekliyor. Fragmanda bir polis memuru, gelen ihbar üzerine bir yere gidiyor ve burada bir güç tarafından oluşturulan rüzgar tarafından yere seriliyor ve aracı devriliyor. Fragman burada sonlanıyor. Fragman için teori üretmemiz gerekirse şöyle bir teori üretebilirim sanırım: Eğer Max, Chloe ve Rachel’ın hikayesi bu oyunda devam ediyorsa -ki isminin Life is Strange 2 olması buna bir işaret- o rüzgarı yaratan kişi Life is Strange: Before The Storm’dan tanıdığımız Rachel Amber. Spoiler vermek istemiyorum ama Life is Strange: Before The Storm’u daha yeni bitirdiğim için bunu kolayca söyleyebiliyorum. Oyunu bitirenler teorime katılabilir ancak bu küçük bir teori tabii ki de. Bu kadar kısa bir fragmandan bir şeyler anlamamız pek mümkün değil. Oyunun tam fragmanı 20 Ağustos 2018’de yayınlanacak. Ayrıntılı bilgiyi 20 Ağustos’ta öğreneceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Siz Life is Strange serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Life is Strange 2, çıktığında oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Güncelleme Notları 1 Ağutos 2018

PUBG ETKİNLİK MODU | .45’LİLER | 3 – 6 AĞUSTOS 2018