in , ,

Life is Strange 2’nin İkinci Bölümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

 

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan, Life is Strange 2, ilk bölümünü geride bıraktı. İlk oyun gibi bölümler halinde devam edecek oyunun ikinci bölümü için geliştirici Dontnod, çıkış tarihi verdi.

Hikaye ve seçim odaklı bir macera serisi olan Life is Strange’in yeni oyunu Life is Strange 2’nin ilk bölümü 27 Eylül 2018’de çıkışını yaptı. İlk oyun gibi bölümler halinde devam edecek oyun, toplam 5 bölümden oluşacak. İlk bölüm Roads çıkışını yaptı ve kendisini geride bıraktık. İkinci bölüm Rules, hakkında şu ana kadar herhangi bir bilgi sahibi değildik. Dontnod oyunun ikinci bölümü ve Life is Strange 2’nin gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Doom Eternal İlk Resmi Güncellemesini Aldı!

 

İlk olarak geliştirici Dontnod, oyunun ikinci bölümünün çıkış tarihinin açıklanmamasını, projeyi aceleye getirip oyunculara kötü bir deneyim sunmamak olduğunu söylüyor. Gerekirse bölüm aralıklarını belirli zamana değil de akışına bırakmayı planlayan Dontnod, oyunun bölümlerinin en iyi şekilde tasarlanıp, en iyi verimin alınmasını istiyor. Bu yüzden artık ilk oyunda ki gibi bölüm aralıkları için belirlenen zamanlar, ikinci oyunda geçerli olmayacak. Dontnod bizlere en iyi deneyimi sunmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Episode 2: Rules(Kurallar) 2 Ocak 2019’da çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Marvel's Avengers Yeni Nesil İçin 2021 Yılına Ertelendi!

Oyunun ilk bölümü şu an Steam üzerinde 23.99 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve satın alma işlemleri için resmi Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Oyun Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS ve Linux platformlarında oynanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video Oyunu Tarihinin En Çok Satan 10 Oyunu

Tada-Kun Wa Koi Wa Shinai Anime İncelemesi