in , ,

Life is Strange Android Platformlara Çıkışını Yaptı!

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayıncılığı üstlenilen, 5 sezonluk dizi tadında, yaptığınız seçimlerle ilerleyen Life is Strange çıkış yaptığı platformları arttırmaya devam ediyor. Şimdiye kadar PlayStation 4 ve 3, Xbox One ve 360, Microsoft Windows, IOS platformlarına çıkışını yapmıştı. Geliştirici video oyun şirketi Dontnod Entertainment, yaptğı bir açıklamada oyunun android sürümünün Temmuz ayında çıkacağını açıklamıştı. Android sürümünü bekleyen Life is Strange hayranları için beklenen haber geldi. Life is Strange, android platformlara bugün itibariyle (18 Temmuz 2018) çıkışını yaptı.

Life is Strange, Max adında zamanı geri sarma ve bazı olağanüstü özelliklere sahip olan ergen bir gencin maceralarını anlatıyor. Oyun seçimler üzerine ilerliyor ve bir diziden farksız. Oyunun toplam 5 adet sezonu var ve ilk sezon Microsoft Windows platformunda ücretsiz olarak biz oyunculara sunuluyor. Oyunu daha önce hiç oynamamış olan takipçilerimiz varsa, buraya tıklayarak oyunun ilk sezonunu ücretsiz bir şekilde oynayabilir. Çıkışının ardından yüksek ilgi toplayan başarılı oyun, çıkış yaptığı platformları sürekli arttırmaya devam ediyor. Oyun en son IOS platformlar için çıkışını yapmıştı ve şimdi ise Android sürümü çıkışını gerçekleştirdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Shadow of The Tomb Raider'a Neden Tepki Yağdı?

 

İLK YORUMLAR KÖTÜ

Google Play Store üzerinden çıkışını yapan Life is Strange için kullanıcı yorumları maalesef ki kötü. Bazı kullanıcılar oyunun açılmadığını, açıldığı anda kapandığından şikayetçi. Tabii ki de açılmama vb. hatalar kullanıcı hataları olabilir o konu hakkında pek bir bilgimiz maalesef ki şuanlık yok. Ayrıca oyunun bütün sezonlarının parayla satın alındığı söyleniyor. Oyun hakkında en çok şikayetçi olunan konu ise Türkçe desteğinin olmaması. Kullanıcılar, oyun için yoğun bir ilgi ile Türkçe desteğinin gelmesini istemekte. Oyunu şu an Google Play Store üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz ancak tekrardan belirtmek isterim ki oyunun bütün sezonları ücretli olabilir. Denemek isteyenler hemen indirip oyuna göz atabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hitman Ücretsiz Oldu!

Fortnite Battle Royale v5.0 Güncelleme Notları