in , ,

Little Nightmares II’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Tarsier Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen Little Nightmares II‘nin oynanış fragmanı Gamescom 2020 Opening Night Live etkinliği sırasında yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi de belli oldu. Detaylar haberimizde.

Little Nightmares II, platform bulmaca-korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda mahvolmuş ve bozulmuş bir dünyada genç çocuk Mono ile The Signal Towers‘ta korku temalı bir platform macerasına tanık oluyoruz. Oyunda yağmurluk giyen Six adlı bir karakter daha olacak ve bu karakterle olan ilişkimiz büyük önem taşıyacak.Gerilim ve korku dolu zorlu bulmacaları aşmak ve düşmanları alt etmek için Mono ve Six‘in birlikte çalışması gerekiyor. Oyunda Sadist Teacher ve Hunter gibi zorlu düşmanlarla mücadele edeceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League Of Legends Sunucuları Türkiye'ye Taşındı! Daha Az Ping!

Little Nightmares II, 11 Şubat 2021‘de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkışını yapacak. Oyunun yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümü ise 2021 yılı içerisinde daha ileri bir tarihte çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2019 Yılının En Çok Satan PlayStation Store Oyunları Açıklandı!

Siz Little Nightmares IIyi nasıl buldunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Little Nightmares II’nin Gamescom Opening Night Live etkinliğinde yayınlanan oynanış fragmanı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unknown9: Awakening Yeni Nesil İçin Duyuruldu!

Lord of the Board ile zarlarını salla, tavlanın yıldızı ol!