in ,

LoL Dünya Şampiyonası Finalistlerini Tanıyalım: Fnatic

2018 League of Legends Dünya Şampiyonası’nda yarı finaller tamamlandı ve Dünya’nın en iyisinin belli olmasına sadece bir adım kaldı: Büyük Final! Takımlar yarı finalde rakiplerini 3-0’lık ezici bir üstünlükle geçerek finale adlarını yazdırmayı başardılar. Hadi Dünya’nın en iyi 2 takımından biraz bahsedelim.

Fnatic

Sezon 1 den bu yana profesyonel arenada olan tecrübeli ekip Cloud9’ın hızlı yükselişinin önünü keserek Dünya Şampiyonası finaline çıkmayı başardı. Tecrübeli ekip bu seneki kadrosu ile kendinden gayet emin. İşte çeyrek finalde Edward Gaming’i 3-1, yarı finalde Cloud9’ı 3-0 yenen Fnatic’in Dünya Şampiyonası kadrosu:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fujifilm Instax Mobil Yazıcısını Duyurdu!

Soldan sağa

  • Üst Koridor (Yedek): Paul “S0AZ” Boyer
  • Üst Koridor (As): Gabriel “BWİPO” Rau
  • Ormancı: Mads “BROXAH” Brock-Pedersen
  • Orta Koridor: Rasmus “CAPS” Winther
  • Nişancı: Martin “REKKLES” Larsson
  • Destek: Zdravets Iliev “HYLİSSANG” Galabov

2016 yılında Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Dark Passage’in orta koridoru olan Caps TBF 2016’yı kazanarak o zamanın Dünya Şampiyonası elemesi IWCQ’ya katılmaya hak kazanmıştı ancak yaşı tutmadığı için gidememişti ve Dark Passage finalde INTZ’e 3-2 yenilerek turnuvaya veda etmişti. Bakalım bu sene Caps’in de içinde bulunduğu Fnatic Dünya’nın en iyisi olarak kupayı evine götürebilecek mi? Bu sorunun cevabını 3 Kasım’da Dünya Şampiyonası finalinde öğreneceğiz. Dünya Şampiyonası Canlı ve Türkçe şekilde Lolespor Youtube ve Twitch kanallarında yayınlanacak. Dünya Şampiyonası’nın en güncel haberleri için bizleri takip etmeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EA’den Yeni Oyun Motoru: Project Atlas

Black Desert Online, Dünya Genelinde 10 Milyondan Fazla Oyuncuya Ulaşıyor