in ,

LoL Dünya Şampiyonası Finalistlerini Tanıyalım: Invictus Gaming

2018 League of Legends Dünya Şampiyonası’nda yarı finaller tamamlandı ve Dünya’nın en iyisinin belli olmasına sadece bir adım kaldı o da Büyük Final! Takımlar yarı finalde rakiplerini 3-0’lık ezici bir üstünlükle geçerek finale adlarını yazdırmayı başardılar. Bundan bir önceki yazıda Fnatic’i anlatmıştık. Şimdi sıra diğer finalistte.

INVICTUS GAMING

Invictus Gaming de yine Fnatic gibi sezon 1’den bu yana profesyonel arenada ter döken tecrübeli bir takım. D Grubunu Fnatic’in altında 2. bitiren takım çeyrek finallerde şampiyonanın bu seneki favorisi KT Rolster ile eşleşmişti. Kazanmalarına imkansız gözüyle bakılan takım KT Rolster’i 3-2 yenerek adını yarı finale yazdırmayı başarmıştı. Yarı Finalde G2 Esports’u 3-0 yenen ekip finalde Fnatic’in rakibi olarak kupayı evine götürmeye çalışacak. İşte Invictus Gaming’in 2018 Dünya Şampiyonası kadrosu:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount And Blade II: Bannerlord'dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

  • Üst Koridor (Yedek): Hoseong “Duke” Lee
  • Üst Koridor (As): Seung-Lok “Theshy” Kang
  • Ormancı: Zhen-Ning “Ning” Gao
  • Orta Koridor: Ui-Jin “Rookie” Song
  • Nişancı: Wen Bo “Jackeylove” Yu
  • Destek: Liu-Yi “Baolan” Wang
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Bakalım Invictus Gaming bu sene kupayı evine götürebilecek mi? Bu sorunun cevabını 3 Kasım’da Dünya Şampiyonası finalinde öğreneceğiz. Dünya Şampiyonası Canlı ve Türkçe şekilde Lolespor Youtube ve Twitch kanallarında yayınlanacak. Dünya Şampiyonası’nın en güncel haberleri için bizleri takip etmeye devam edin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Facebook Yine Hacklendi!

Transistor İncelemesi