in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün HARİKAHARİKA

LoL Evreninin Yeni RPG Oyunu Ruined King: A League of Legends Story’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz yıl düzenlenen oyunların Oscar‘ı diyebileceğimiz yılın en iyi oyunlarının seçildiği ve bunun yanında yeni oyunların da duyurulduğu The Game Awards ödül töreninde ilk kez duyurulan ve neredeyse 1 yıldır hiç yeni haber alamadığımız Ruined King: A League of Legends Story’den oyuncuları heyecanlandıran ve çıkış aralığının duyurulduğu bir fragman paylaşıldı. Oyunda Türkçe seslendirme ve altyazı seçeneği de bulunacak. Aynı zamanda bu oyun Riot Forge‘un ilk oyunu olacak.

Riot Forge Nedir?

Riot Games’in 2019 yılında kurduğu ve başarılı işler yapan 3. parti bağımsız ekipleri Riot Forge çatısı altında toplayıp League of Legends evreninde geçen oyunlar yaptırdığı projesi. Ayrıca bu geliştirilen oyunların hepsinin farklı türlerde oyunlar olduğunu belirtelim. Riot Games, Riot Forge‘u şöyle tanımlıyor:

“Biz oyuncu ve geliştirici odaklı bir yayıncıyız. Görevimiz dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve yetenekli geliştiricilerle işbirliği yaparak yeni ve muhteşem League of Legends oyunlarını oyunculara sunmak. LoL Evreni ve şampiyonları bize sınırsız ihtimaller sunuyor. Tutkulu partnerlerimizi destekleyerek ve onlara kendi hikâyelerini anlatmaları ve LoL dünyasını genişletmeleri için olanak tanıyarak her türden oyuncunun LoL’ü yeni ve heyecan verici yollardan deneyimlemesini sağlayan çeşitli oyunlar çıkaracağız. Bu oyunları oyunculara sunmayı ve kendimiz de bu oyunları oynamayı dört gözle bekliyoruz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL Şampiyonluk Ligi'nin Yıldızı Avrupa’da Kendini Gösteremedi!

Hedefimiz Riot Games’in dışındaki stüdyolarla birlikte çalışarak “tamamlanabilir” League of Legends oyunları çıkarmak. Bu oyunlar partner stüdyolarımız tarafından oluşturulup geliştirilecek ve Riot Forge tarafından yayınlanacak. Çıkarılan her bir oyun League of Legends dünyasını genişletecek ve oyuncuların LoL’ü daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemesini sağlayacak. ”

Ruined King: A League of Legends Story Ne?

Oyun, LoL evreni Runeterra‘da geçen ve evrende önemli karakterlerden biri olan Mahvolmuş Kral’ın hikayesini anlatacak. Ruined King: A League of Legends Story, Airship Syndicate tarafından geliştirilip Riot Forge tarafından yayımlanan, hikâye ağırlıklı ve sıra tabanlı bir rol yapma oyunu(RPG). 2021 yılının başlarında çıkışını gerçekleştireceği açıklanan oyunun çıkış tarihinin açıklandığı fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Ruined King: A League of Legends Story Hangi Platformlara Çıkışını Gerçekleştirecek?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Surgeon Simulator 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyunun Tanıtım Yazısı

Afet’e Karşı Dur

League of Legends şampiyonlarından oluşan bir grup kur, Bilgewater‘ı gez ve ölümcül Kara Sis’in sırlarını ortaya çıkarmak için Gölge Adalar‘a yelken aç. Giderek yayılan Kara Sis’in içlerine cesurca ilerlerken Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri veya Pyke ile oyna.

Battle Chasers ve Darksiders’ın yaratıcıları olan Airship Syndicate‘ın geliştirdiği ve efsaneleşmiş çizgi roman sanatçısı Joe Madureira’nın görsel üslubuna sahip Ruined King: A League of Legends Story, oyuncuları League of Legends evrenini keşfetmeye davet eden ilk Riot Forge oyunu. Bu sıra tabanlı, hikâyesiyle oynayanı içine çeken rol yapma oyununda grubunu istediğin gibi kurmakta özgürsün. Bir araya geleceğini hiç tahmin etmediğin League of Legends şampiyonlarını kontrol et, canlı ve hareketli Bilgewater şehriyle gizemli Gölge Adalar’ı keşfet ve Koridor İnisiyatif Sistemi’ni deneyimle.

Oyunun Tanıtım Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Live Gold Kasım 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

League of Legends 2020 Dünya Şampiyonu Belli Oldu!