in , ,

Mafia: Definitive Edition İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayıncılığı üstlenilen Mafia serisinin, alınan karar ile  günümüz şartlarına uygun olarak düzenlenmesi seriyi sevenleri heyecanlandırmıştı. İlk oyunun Remake versiyonu olacak Mafia: Definitive Edition için 15 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Geliştirici ve yayıncı ekibin aldığı karar ile şu ana kadar çıkan 3 ana mafya oyunu Mafia: Trilogy adı altında son 2 oyun remastered; ilk oyun ise remake olmak üzere yeniden geliştirilme aşamasına girmişti. Mafia 2 ve Mafia 3 çıkışlarını yapmış ancak oyuncular tarafından yeterli ilgiyi görememişti. Bu Trilogy serisinde en çok merak edilen oyun ise şüphesiz 2002 yapımı ilk Mafia oyununun Remake’i olacak Mafia: Definitive Edition. Geçtiğimiz haftalarda ertelenme haberini aldığımız oyunun ilgili haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Take-Two Oyunları Film Olabilir

İlgili haberimizde 22 Temmuz 2020 gününde yeni bir oynanış videosu geleceği haberini sizlere vermiştik ve beklenen video bugün geldi. 2022 yapımı Mafia, tamamen elden geçirilerek geliştirilecek ve yüksek çözünürlük, üst kalite dokular ve daha fazlası ile geri dönecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20 Kobe Bryant İçin Giriş Ekranını Değiştirdi!

Mafia Definitive Edition, ertelenen yeni tarihi bağlamında 25 Eylül 2020’de piyasaya çıkacak. Oyunun çıkışına kadar yeni bilgiler ve videolar geldiğinde güncel olarak sitemizden takip edebileceksiniz. İşte Mafia Definitive Edition’ın 15 dakikalık yeni oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram Takipçilerinizin Sayısını Artırmakta Kullanabileceğiniz İpuçları

Ücretsiz Oyun: Next Up Hero Epic Store’da Ücretsiz Oldu!