in , ,

Marvel’s Avengers Oyunu İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı!

Crystal Dynamics, Crystal Northwest ve Eidos-Montreal tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği Marvel’s Avengers video oyunun, özel sipariş için 1 dakikalık özel bir fragmanı yayınlandı. ”Ön Sipariş Fragmanı” olarak adlandırılan fragman, Marvel Entertainment resmi YouTube kanalında paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz ay ertelenme haberi ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Marvel’s Avengers, Co-op destekli oyun, Alisha Thayer ve Magali Stretton tarafından tasarlanıyor. Yayınlanan yeni fragman ön sipariş ve online beta erişimi hakkında bilgiler içeriyor. Kamala Khan, Hulk, Captain America, Iron Man, Black Widow ve Thor‘un kısa dövüş sekanslarını gördüğümüz fragmanda, beta tarihi de belirtiliyor.

Oyunun ön sipariş olarak alanlar 9 Mart 2020 tarihinde başlayacak oyunun betasına erişebilecek ve aynı zamanda Marvel Legacy kostümlerine sahip olabilecek. Fiyatlandırmalar ise PlayStation Store‘da, Standart, Deluxe ve Exclusive sürümlere göre farklılık gösteriyor. Sırasıyla 299 TL, 349 TL ve 374 TL olarak listelenmişler. Xbox tarafında ise Standart ve Deluxe sürümlerinin sırasıyla fiyatları 300 TL ve 372 TL olarak listelenmiş. Son olarak Steam üzerinde ise Standart ve Deluxe sürümleri 289 TL ve 388 TL olarak listelenmekte. Standart sürüm için en uygun fiyatın PC platformu için Steam üzerinde bulunduğunu söylemek mümkün. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Deluxe Edition için de en uygun platform PlayStation gibi görünüyor. Oyunun PlayStation Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz ve son olarak Xbox sayfası için de buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL Evreninin Yeni RPG Oyunu Ruined King: A League of Legends Story'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Marvel’s Avengers, yeni tarihiyle 4 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows ve Google Stadia platformlarına çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Marvel's Avengers Yeni Nesil İçin 2021 Yılına Ertelendi!

Siz Marvel’s Avengers hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Marvel’s Avengers hakkında güncel haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz. İşte Marvel’s Avengers’ın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ve yeni yayınlanan özel fragmanı:

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 380 / NVIDIA GeForce GTX 960 – 2GB
 • Depolama: 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX Version 11

Önerilen 

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen R5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX Vega 56 / NVIDIA GeForce GTX 1070
 • Depolama: 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX Version 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stranger Things 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Google Stadia İçin 5 Yeni Oyun Duyuruldu!