in , ,

Marvel’s Avengers Yeni Nesil İçin 2021 Yılına Ertelendi!

Marvel’s Avengers yeni nesil oyun konsolları için 2021 yılına ertelendi! Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayıncılığı üstlenilen Marvel’s Avengers’ın yeni nesil sürümü için üzücü haber geldi. Marvel’s Avengers’ın çıkış tarihi PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için 2021 yılına ertelendi. Detaylar haberimizde.

Marvel's Avengers

Merakla beklenen ve Ağustos 2020’de çıkışını güncel nesil için yapan Marvel’s Avengers’ın yeni nesil sürümü de meraklar arasındaydı. Oyunun resmi sitesinde paylaşılan blog yazısında geliştirici Crystal Dynamics, yeni içeriklerin ve yeni nesil çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Geliştirici, bu kararın nedenini de paylaştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nexon Yeni Mobil Oyununu Duyurdu!

Marvel’s Avengers Yeni Nesil İçin Ertelendi!

Oyunun yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series S/X sürümlerinin 2021 yılına ertelendiğini açıkladı. Bunun dışında yeni içerikleri de erteleyen Crystal Dynamics, bu konu hakkında açıklama yaptı. Crystal Dynamics, istenen yeni nesil deneyiminin sunulacağından emin olmak için ekibe zaman vermek istediğini ve tarihi ertelediğini belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  HEROES OF THE STORM ETKİNLİĞİ: CADILAR BAYRAMI

Bu duruma rağmen oyun, yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series S/X konsollarında geriye dönük uyumluluk sistemi sayesinde oynanabilecek. Yeni nesil için geliştirilmiş sürümü oynamak isteyen kullanıcılar 2021 yılını beklemek zorunda kalacak. İlgili blog yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siz oyun ve yeni nesil için ertelenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Games Store

Epic Games Store Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Phil Spencer Xbox Series S

Phil Spencer Xbox Series S Konsolunun Series X’e Göre Daha Fazla Satacağını Düşünüyor!