in , ,

Marvel’s Iron Man VR Oyununun Demosu Yayımlandı!

Iron Man VR’da!

Amerika merkezli video oyun geliştirici stüdyosu Camouflaj tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayımcılığı üstlenilen PlayStation özel yeni VR oyunu Marvel’s Iron Man VR‘ın demosu yayımlandı. Demoya ait kısa bir çıkış fragmanı da paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

PlayStation VR Exclusive olarak piyasaya çıkacak VR oyunu Marvel’s Iron Man VR oyunu, normal şartlar altında yeni ertelenen tarihi ile Mayıs ayında çıkış yapacaktı ancak gündemde olan Koronavirüs sebebiyle oyunun çıkışı bir kez daha olmak üzere 3 Temmuz’a ertelenmişti.  Oyun bizlere VR platformunda Marvel’ın ikonik karakteri olan Iron Man’i yönetme deneyimini yaşatıyor. Iron Man’in görebildiğimiz çoğu hareketini VR kullanarak biz de oyun içinde yapabileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  6 Saçma Oyun Pazarlama Kampanyası

Oyunun demosu ”Malibu” adı verilen öğretici görevini içeriyor. Ayrıca Stark Jet ile birlikte Tony ve Friday & Pepper Potts karakterleri de yer alıyor. Son olarak opsiyonel olarak bir Uçuş Meydan Okuması ve Dövüş Meydan Okuması da demo içerikleri arasında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz PUBG LITE, Sürprizlerle Beraber Artık Türkiye'de!

Demoyu ücretsiz olarak denemek için buraya tıklayıp oyunun resmi PlayStation Store sayfasına gidebilirsiniz. Oyunu oynamanız için PlayStation VR, PlayStation Move ve PlayStation Camera’ya  ihtiyacınız olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Yani bir adet PlayStation VR seti almanız gerekiyor. İşte Marvel’s Iron Man VR demo fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant Tüm Oyuncuların Erişimine Açılıyor!

Sea of Thieves’in Steam İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!