in , ,

Marvel’s Spider-Man: Remastered Dijital Olarak Satılacak!

 Marvel’s Spider-Man: Remastered oyununun tamamen dijital olarak satılacağı duyuruldu. Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan oyunun remastered sürümü dijital olacak. Detaylar haberimizde..

Marvel's Spider-Man: Remastered

Marvel’s Spider-Man: Remastered, yeni çıkacak Spider-Man: Miles Morales’in Ultimate sürümü içinde dijital olarak mağazada yer alacak. Oyunun herhangi bir şekilde kutulu versiyonu yer almayacak. Insomniac Games’in açıklamasına göre PlayStation 4 üzerinde yer alan orijinal oyundaki kayıt dosyaları ve içerikler Remastered sürüme aktarılamayacak. Remastered sürümü dosya bakımından tamamen bağımsız olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LawBreakers PC Beta Anahtarları Veriyor

Geçtiğimiz hafta PlayStation 5 Showcase etkinliğinde Insomniac Games’in yeni oyunu Spider-Man: Miles Morales’in yeni oynanış videosunu görmüştük. Oynanış videsunda tansiyonun oldukça yükseldiği aksiyon sahneleri gördük. PlayStation 5’in gücünü kullanan Miles Morales, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. O oynanış videosunun yer aldığı ilgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Merakla beklenen yeni Spider-Man oyunu Miles Morales, bölgesel olarak farklı olmak üzere 12 Kasım ve 19 Kasım tarihlerinde çıkışını yapacak. PlayStation 4 için büyük ilgi toplayan ve ses getiren Marvel’s Spider-Man oyununun remastered sürümü de Miles Morales’in Ultimate sürümü içerisinde yerini alacak. Ultimate Edition fiyatı ise 69.99 dolar olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Batman Robert Pattinson Oldu!

Bakalım Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak yeni Spider-Man oyunu başarılı olacak mı? PlayStation 5’in gücünü yeterince kullanıp oyunculara harika bir deneyim yaşatabilecek mi? Siz neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Bethesda Softworks

Microsoft Bethesda Softworks Firmasını Satın Aldı!

FIFA 21 Demo Sürümü

FIFA 21 Demo Sürümü Oyunculara Sunulmayacak!