in , ,

MechWarrior 5: Mercenaries’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

MechWarrior 5: Mercenaries, Piranha Games tarafından Unreal Engine kullanılarak geliştirilen bir robotik savaş ve yıkım oyunu. İçinde olduğumuz devasa robotları FPS bakış açısı ile kontrol edip ortalığı talan ettiğimiz bu oyun hakkında bir takım sıcak gelişmeler yazımızda mevcut.

MechWarrior 5: Mercenaries’in içinde bulunduğumuz Aralık ayında karşımıza çıkması bekleniyordu ama maalesef gelişmeler bu yönde olmadı. Oyun neredeyse 1 yıllık bir ertelenme sürecine girdi. Geçtiğimiz gün Piranha Games’in başkanı Russ Bullock oyunun 10 Eylül 2019‘da piyasaya sürüleceği bilgisini açıkladı.

Oyunun içinde geçtiği BattleTech evreninde uzun zamandır tek oyunculu bir FPS oyun yayınlanmamıştı. Uzun zamandan kastımız 16 yıl. Serinin 4. oyunu MechWarrior: 4 Vengeance, bundan tam 16 yıl önce, 2002’de yayınlanmıştı. Haliyle oyunun büyük bir gümbürtü ile geri dönmesi gerekiyordu.

Oyun hakkında yeni bir tanıtım videosu yayınlandı ve beklenen de oldu. Robotların mobilitesi, oyunun grafikleri ve daha pek fazlası ile henüz 1 gün geçmemişken oyun camiasında büyük ses uyandırdı.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Yılmaz Tuna

Merhabalar! Ben Yılmaz. 19 yaşında, MOBA ve MMORPG oyuncusuyum. Fizik ile ilgileniyorum. Bunun yanında münazara yapmak, şarkı söylemek ve bol miktarda yabancı dizi izlemek hoşuma gidiyor.

"Hiç ay ışığına tırmanıp yıldızlara uzandın mı?" -Lulu

Whispering Willows İncelemesi

Requiem From The Darkness Anime İncelemesi (Kyougoku Natsuhiko: Kousetsu Hyaku Monogatari)