in , ,

Metro 2033 Steam’de 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu!

Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2033 romanından esinlenerek oluşturulan oyun serisinin Metro 2033 adlı oyunu, 24 saatliğine Steam’de ücretsiz oldu.

4A Games tarafından kendi motorları olan 4A Engine ile geliştirilen, bizlere mükemmel bir hikayeli FPS deneyimi sunmuştu. Özgün ve kaliteli bir senaryoya sahip oyun; mekaniklerini, sunduğu atmosferini ve hikayesini güzelce harmanlayıp bizlere tattırmıştı. Oyunun orijinal hikayesi, Rus Yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2033 adlı romanına dayanmakta. Büyük bir nükleer felaketin ardından Moskova metrosuna sığınan insanlar, bu metrolarda yaşamaya başlamış ve belli bir süre sonra siyasi çatışmalar nedeniyle insanlar arasında bölüşmeler ortaya çıkmış ve farklı siyasi görüşlere göre askeri birlikler kurulmuştur. Bunların yanında dışarıda mutasyon geçirmiş yaratıklar bulunmaktadır. Bu yaratıklar zaman zaman istasyonlara saldırıp insanları zor duruma düşürmektedir. Kahramanımız Artyom, bu yaratıklardan ”Dark Ones” isimli olanının mutasyona uğramış yaratıklarla iletişime geçebildiğini fark eder ve olaylar gelişir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games Kampanyası Sonrası GTA 5 Sunucularında Sorunlar Yaşanıyor!

Oyun 24 saatliğine ücretsiz olduğundan hızlıca oyunu alın ki bu güzel indirimden yararlanabilin. Bu arada belirtmek isterim ki Metro 2033’ün Redux değil, 2010 yılında piyasaya sürülen ilk versiyonu ücretsiz oldu. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

La Casa De Papel 3. Sezon Geliyor!

Fortnite’ın Tek Oyunculu Modu Ücretsiz Oluyor!