in , ,

Metro Exodus İçin Yeni Görseller Paylaşıldı!

Dmitriy Gluhovskiy’in Metro romanından esinlenilerek geliştirilen, Metro serisinin yeni oyunu Metro Exodus’un çıkışına 2 ay kalmışken yeni bilgiler, görseller elde etmeye devam ediyoruz. Metro’nun resmi facebook sayfasında paylaştığı yeni görüntüler oldukça güzel gözüküyor.

Metro Exodus, şüphesiz 2019 senesinin en çok beklenen oyunlarından birisi. Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarının büyük başarısı sonrası, 4A Games Metro Exodus ile ortalığı kasıp kavurmaya geliyor. Görsellerden önceki en güncel haberimiz, oyunun çıkış tarihinin bir hafta erkene alınmasıydı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun 1 hafta olsa da erken çıkması biz oyuncuları oldukça mutlu etmişti ve heyecanla oyunu beklemeye koyulmuştuk. Oyun hakkında daha fazla bilgi, görsel ve fragman isteyen biz oyuncuları sevindirecek güzel görseller, Metro’nun resmi facebook sayfasının zaman tünelinde paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro Exodus Çıkış Tarihi Ertelendi

Görselleri incelediğimizde, grafiklerin ne kadar güzel olduğunu görüyoruz. Görseller, daha çok insanların yüz hatları ve yaratıkların tasarımı üzerine yoğunlaşmamızı istiyor. Askerlerin yüz hatları oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış. Nvidia’nın sunacağı yeni RTX teknolojisi, Metro Exodus ile birleşince ortaya mükemmel bir şey çıkacak gibi. Bunların dışında, mutasyon geçirmiş yaratıklar ile, bu sefer açık havada mücadele edeceğiz. Bakalım Metro Exodus bu sene başarılı bir çıkış yapabilecek mi? İşte Metro Exodus için paylaşılan yeni görseller:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

H1Z1’in Yapımcılarından Yeni Bir Battle Royale Oyunu: PlanetSide Arena

Mount and Blade II Bannerlord İçin Yeni Görseller Geldi!