in , ,

Metro Exodus İçin Yepyeni 4K Fragman!

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanacak olan Metro Exodus‘u büyük bir sabırsızlıkla beklerken Gamescom 2018‘de Metro Exodus için 4K çözünürlüğünde açık dünya fragmanı yayınlandı.

Dmitriy Gluhovskiy’nin başarılı romanı Metro serisinden esinlenerek oluşturulan oyun büyük bir kitleyi kazanmayı başararak çıkardığı Metro 2033 ve Metro Last Light oyunları ile oyuncuların büyük ilgisini toplamıştı. Yeni oyun Metro Exodus için serinin hayranları tarafından beklentinin yaratmış olduğu heyecan Gamescom 2018′de yayınlanan 4K açık dünya fragmanı ile kat kat arttı. Nvidia‘nın yeni nesil ekran kartlarını tanıtmasının ardından Nvidia destekli Metro serisi için 4K çözünürlük destekleyen yeni fragmanı biz oyuncuları şaşırtacak derecede muazzam bir izleyiş sunmakta. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla binebildiğimiz tren sayesinde farklı iklimlerin yaşandığı bölgelere gidip o bölgenin atmosferine kendimizi sokuyoruz ve her zaman olduğu gibi bu bölgelerde farklı yaratıklar ile karşılaşacağız.

Geçtiğimiz günlerde 89 TL olan ön sipariş fiyatı 209 TL‘ye yükselen oyun için büyük hayal kırıklığına uğramıştık. Ön siparişte oyunu alan arkadaşları buradan tebrik ediyorum ve şimdiden iyi oyunlar diliyorum. Bir daha böyle bir fiyat görmemiz maalesef ki çok zor. Çıkış tarihi ertelenen oyun; PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için 22 Şubat 2019‘da piyasaya çıkışını yapacak. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca oyunu alacak mısınız? 89 TL lik ön sipariş fiyatından faydalanabildiniz mi? Yorumlarda değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Gamescom 2018 Fragmanı Geldi!

Assassin’s Creed Odyssey’den Yeni Sinematik Karakter Fragmanları