in , ,

Metro Exodus’un Çıkış Tarihi Erkene Alındı!

Dmitriy Gluhovskiy’in Metro romanından esinlenilerek oluşturulmuş, 4A Games tarafından geliştirilmesi üstlenilmiş Metro Serisi’nin yeni çıkacak oyunu Metro Exodus; ilk planlanan çıkış tarihini 22 Şubat 2019’a ertelemişti. Bunun üzerine üzülen oyuncular için güzel bir haber geldi. Metro Exodus 15 Şubat 2018’de çıkış yapacak. 1 haftalık bir erken çıkış olsa da oyunun biraz daha erken gelecek olması sevindirici bir haber.

Rus Yazar Dmitriy Gluhovskiy’in başarılı roman serisi Metro’dan esinlenilerek geliştirilmiş Metro oyun serisi çıkardığı Metro 2033 ve Metro Last Light oyunları ile oyun camiasında büyük bir ses getirmeyi başarmıştı. Bizlere aksiyon, gerilim ve gerektiğinde duygusal, çarpıcı bir hikaye sunmayı başaran Metro serisinin yeni oyunu; biz oyuncular tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu. Çıkacağı kesinleşen yeni oyun Metro Exodus, ilk planlanan çıkış tarihini erteledi ve yeni çıkış tarihini 22 Şubat 2019 olarak planladı. Twitter hesabı üzerinden yapımcılar, oyuncuları sevindirecek bir haber vererek, oyunun çıkışını 1 hafta erkene aldığını açıkladı.

Metro Exodus, duyuruya göre 15 Şubat 2018’de bizlerle buluşacak. Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynayabileceğimiz Metro Exodus, bakalım bizlere özlediğimiz o Metro deneyimini yaşatacak mı? Sizler oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Games, Fortnite’ın Çapraz Platform Özelliğini Tüm Geliştiricilerle Paylaşacak!

İlk Türk Netflix Dizisi Hakan: Muhafız Şimdi Yayında!