in , ,

Metro Exodus’a Yeni Bir Genişleme Paketi Geliyor!

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver‘ın yayıncılığını üstlendiği Metro serisinin son çıkan oyunu Metro Exodus, 12 Şubat 2019′da piyasaya sürüldü ve başarılı bir çıkış yaptı. Metro Exodus hayranlarını sevindirecek bir haberimiz var. Metro Exodus, resmi Twitter sayfasından ”Sam’s Story” adı verilen yeni bir genişleme paketi çıkacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

Rus yazar Dmitry Glukhovsky‘nin Metro kitap serisinden esinlenerek geliştirilen oyun serisinin üçüncü oyunu Metro Exodus, Metro 2035 kitabını konu alıyordu. İki adet olarak duyurulan genişleme paketini ilki The Two Colonels yan görevler ve yeni bir hikaye sunarak oyun zevkini daha da arttırmayı başarmıştı. İkinci genişleme paketi ise belli oldu. Sam’s Story adı verilen genişleme paketi, oyundaki karakterlerden biri olan Sam’in Vladivostok‘tan ABD‘ye yolculuğunu anlatıyor. Sam, ailesini bulmayı amaçlayarak bu yolculuğa çıkıyor ancak bu yolda zorlu engeller onu bekliyor. Resmi sitede bulunan tam açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Legends Of Runeterra'nın Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Metro Exodus’un yeni genişleme paketi Sam’s Story, 11 Şubat 2020‘de çıkacak ve 25 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Siz Metro Exodus’un yeni genişleme paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca satın alacak mısınız? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K20 Kobe Bryant İçin Giriş Ekranını Değiştirdi!

https://oagtr.com/anasayfa/cehennem-silahi-…e-geri-donebilir/

Cehennem Silahı Serisi Beyaz Perdeye Geri Dönebilir!