in , ,

METU GEEX, 9-10 Mart’ta Oyun Tutkunlarını Bekliyor!

ODTÜ Elektronik Sporlar Topluluğu’nun düzenlediği ve bu yıl ilki gerçekleşecek olan METU GEEX etkinliği; oyun ve elektronik eğlenceyi 9-10 Mart tarihlerinde ODTÜ Spor Merkezi’nde bir araya getirecek.

METU GEEX’te tanışma fırsatı elde edeceğimiz, yayın kanallarında ve sosyal medyada büyük kitlelere ulaşan ünlü isimler; Ferit ‘Wtcn’ Karakaya, Tuna ‘PintiPanda’ Akşen, Can Sungur, Enis Kirazoğlu ve POST42 ekibi oyun ve yayıncılığın merak edilenlerini paylaşacaklar, kendi tecrübelerini ziyaretçilere aktaracaklar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Peak Games Tüm Reklamlarını Durdurdu!

Türkiye Espor Federasyonu ve Spor Genel Müdürlüğü’nün katkıları ve 8 farklı üniversitenin Elektronik Sporlar topluluklarının katılımıyla Türkiye çapındaki ilk “Resmi Üniversiteler Arası League of Legends ve Counter Strike: Global Offensive Turnuvaları” gerçekleşecek, bu turnuvalar etkinlik alanındaki ekranlarda veyahut canlı yayınlarımızdan izlenilebilecekler.

Birbirinden güzel kostümlerin arasında, alanında uzman jürimiz tarafından en iyi kostümlerin ödüllendirileceği cosplay yarışmamız, yarışmacıların sevdikleri karakterlerini tanımamıza ve yaratıcı yönlerini görmemize olanak sağlarken bizlere renkli anlar yaşatacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Control ve 16 Oyun Daha Xbox Game Pass'e Geliyor! | Xbox Game Pass'e Aralık Ayında Eklenecek ve Çıkartılacak Oyunlar!

Fuaye alanında ise biz de dahil olmak üzere ise birçok firma katılım gösterecek ve stantların yanı sıra birbirinden etkinlik stantları, çeşitli masa oyunları yer alacak. Katılımcılarımız etkinliğin tadını doyasıya çıkartabilecek.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi ve bilet satın almak için etkinliğin sitesi www.metugeex.com’u ziyaret edebilir, tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.21b Güncelleme Notları Türkçe

Casper Excalibur G750, 8. Nesil ile Oyun Dünyasına Yeniden Giriş Yaptı!