in , ,

Microsoft Flight Simulator PC’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Gerçek zamanlı uçuş keyfine hazır olun!

Asobo Studio tarafından geliştirilen ve Microsoft‘a bağlı üst kuruluş Xbox Game Studios tarafından yayıncılığı üstlenilen Microsoft Flight Simulator 2020 PC‘nin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Oyun Microsoft Store‘da ön siparişe açıldı. Detaylar haberimizde.

İlk oyununu 2000 yılında çıkaran Microsoft Flight Simulator, 20 yıllık süreçte yeni oyunlarını çıkarmaya ve kendini her konuda geliştirmeye devam ediyor. Oyun sektöründe yer alan en kapsamlı ve grafiksel olarak yüksek kaliteli uçuş simülasyonu olan serinin yeni oyunu Microsoft Flight Simulator 2020, yüksek kalite grafikleri, gerçek zamanlı dünya ve yüzlerce uçak modeli ile karşımıza çıkacak.

Microsoft Flight Simulator 2020’de bizleri 2 milyondan fazla şehir ve 1.5 milyar bina bekliyor. Bunun yanında doğal güzellikler olan nehirler, ağaçlar, gerçek dağlar gerçek zamanlı olarak bizleri karşılayacak yani oyunda detaylar maksimum düzeyde bizlere sunulacak. Hafif uçaklardan ticari uçaklara kadar birçok uçak modeli mevcut olacak ve hepsinin kendine özgü kullanım deneyimi olacak. Detaylı bir kontrol hissi yaşatılacak. Doğru rüzgar hızı ve yönüne göre çeşitli hava koşullarında uçağımızı düzgünce kontrol etmeye çalışıp pilotluk yeteneklerimizi geliştirmeye ve göstermeye çalışacağız. Oyunda bulunan hava koşulları tamamen gerçek zamanlı olarak karşımıza çıkacak.  Microsoft’un sitesinde yapılan oyun açıklamasına göre Microsoft Flight Simulator 2020’de ”Dünya parmaklarınızın ucunda!”

Resim: Microsoft/Xbox

Microsoft Flight Simulator 2020, 18 Ağustos 2020‘de çıkışını PC için yapacak. Xbox One sürümünün ise ileri bir tarihte çıkış yapması bekleniyor. Oyunun fiyatına gelecek olursak oyunun normal sürümü 350 TL, Deluxe Edition, 550 TL ve son olarak Premium Deluxe Edition sürümü ise 725 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Ayrıca oyun Xbox Game Pass PC (Beta)’ye de çıkışını yapacak. Oyunun standart sürümünün ön sipariş sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Assassin’s Creed 2 Ücretsiz Oldu!

Siz Microsoft Flight Simulator 2020 hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun sizce güzel olacak mı? Oyun çıkınca oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. İşte merak edenler için oyunun minimum sistem gereksinimleri ve fragman videosu:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Azeroth’un en kadim ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor
İşletim Sistemi Windows 10 (v. 1909)
İşlemci Intel i5-4460, Ryzen 3 1200
GPU NVIDIA GTX 770, Radeon RX 570
Bellek 8 GB RAM, 2 GB VRAM
Depolama Alanı 150 GB
DirectX DirectX 11

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GAMEHYPE Etkinlikleri 16-17 Temmuz’da başlıyor!

Yakuza Kiwami 2 Xbox Game Pass’e Gelecek!