in , , ,

Microsoft ile Bluehole, PUBG İçin Ortaklık Kuruyor

Battlegrounds yapımcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene’e göre, hem PC hem de Xbox One için yapılan Microsoft ortaklığının oyun adına birçok gelişmeye faydası var.

Ağustos ayında Gamescom’da açıklananlara göre Microsoft, PUBG’nin Xbox One sürümü için dağıtımcılığı üstleneceğini açıkladı. (Aman Microsoft abi, Forza’da yaptığın gibi aşırı yüksek bir fiyat politikası izleme.) Ancak birçok kişi bunun pazarlamadan çok daha fazlası olduğunu düşünürken; Greene, bunun tüm oyunculara nasıl fayda sağlayacağını açıkladı.

GamesIndustry’ye verdiği demeçte, “Microsoft ile ortaklık kurduğumuz için, Kore ve İspanya’daki ofislerimize Microsoft çalışanları geliyor ve oyunu portlamamıza yardımcı oluyor.” dedi.

Ana ekip PC sürümü üzerinde çalışmaya devam ederken, Microsoft’un “uzmanlığı” altında, Xbox One sürümünün sağlam bir şekilde çıkış yapacağı gözüküyor. Greene’e göre; PC’de, Microsoft ile çalışmak, Bluehole’un oyundaki hileler ve hatalar gibi konularda daha iyi bir yol izlemesine olanak tanıyacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG 150.000 Hileciyi Yasakladı 8.000 Tanesi Son 24 Saatte Oldu

Bu ortaklık ayrıca, Sea of ​​Thieves‘deki su teknolojisini paylaşma vb. diğer avantajları da beraberinde getiriyor. Her iki oyun da Unreal Engine 4 ile çalışıyor. Microsoft, oyunu, Xbox kollarında iyi hissettirmek için ekibe yardımcı oluyor. Ayrıca hedefe yardım (aim assist) konusunda da çalışmalar yürütüyor.

Greene “Bence, Microsoft’un yardımı ile, konsolda iyi bir atıcı gibi hissedeceğiz” dedi. “Oyunun, oynamış olduğunuz deneyim açısından PC ve Xbox’ın özdeş olmasını istiyoruz.”

Hassas bir konu olmasına rağmen; Greene, PC ve Xbox One arasındaki “çapraz oyunun bazı biçimlerini” kabul etme konusunda tartışmalara devam edildiğini de yineledi ve oyun kolu kullanan oyuncular için bunun haksızlık olduğunun farkında olduğunu da ekledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God of War'un Resmi Roman Uyarlaması Çok Yakında Piyasada!

Klavye ve fare karşısında klavye ve fare, veya oyun kolu karşısında oyun kolu sisteminin adil olacağını düşünüyoruz. Ancak hala ağır tartışma konusu.“dedi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un Xbox One sürümü, bu yılın başlarında, Steam Early Access‘in PC versiyonunun tam olarak piyasaya sürülmesinin ardından çıkacak. (Tertemiz, hatasız bir PUBG yolda!)

Ayrıca önümüzdeki hafta gelecek güncelleme için ufak bilgi kırıntıları da paylaşıldı. Gelin, gelecek şeylerin ön incelemesini yapalım.

Önümüzdeki hafta bir test sürümü yayınlanacak ve test sunucuları 2 gün boyunca çalışır durumda kalacak.

Yeni güncellemenin en önemli özelliklerinden bazıları yeni bir silah, sisli hava durumu, FPP Liderler Sıralaması ve çok sayıda hata düzeltme eklentisi.

Ayrıntılı yama notları ise test sunucuları açılmadan önce sitemizde olacak.

[interaction id=”59532b2c4649b4e34eadd633″]

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz
  1. Pubg’nin eksikleri var ama güzel oyun sistemimin kaldırmasına rağmen, oyun kasma takılma yapıyor optimizasyon sorunları giderilirse çok daha iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Rulet Siteleri

The Walking Dead Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!