in ,

MOBA Oyun Tarihinin En Uzun Oyunu Dün Gece Gerçekleşti!

MOBA oyunlarında oyun süresi ortalaması en uzun oyunlardan biri olan Dota 2, efsane bir rekora imza attı. Normalde ortalama 40-50 dk oyun süresi bulunan Dotada bazen 1 saati geçen oyunlar oynayabiliyoruz ancak bu sefer durum daha da farklı.

Dün akşam saatlerinde muhtemelen “Yatmadan bir Dota atalım ya!” kafasıyla oyuna giren 3.5K MMR ortalamasına sahip oyuncular kalp krizi geçirttirecek bir sürede oyunu bitirdiler. Tam 494 ölümün gerçekleştiği bu müthiş mücadele 5 saat 3 dakika 30 saniye gibi inanılmaz bir sürede bitti ve bu süre ile MOBA tarihinin en uzun oyunu olma ünvanını elde etti. Kim bilir, belki de Online oyun tarihinin en uzun oyunudur ancak şu an kayıtlarda sadece MOBA tarihinin en uzun oyunu olarak kendine yer buluyor. Buradan Only A Gamer ailesi olarak iki takımı da 5 saatlik büyük maratonu üşenmeden oynadıkları için tebrik ediyoruz. Siz siz olun sakın ola akşam saatlerine “1 oyun daha atıp yatayım,” gibi sözlerle oyuna girmeyin!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vadideki Demirci Ornn! ''Dağdan İndim Vadiye''

Eğer maçı detaylı olarak incelemek isterseniz buradan maçın DOTABUFF sayfasına gidebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 6 Nisan 2017 Güncelleme Notları

Atariciler Buraya, Contra Geliyor..