in ,

Morphies Law Steam’de Erişime Açıldı!

Büyü Büyü Büyü!

Cosmoscope GmbH tarafından geliştirilen ve yayınlanan Morphies Law aşırı hızlı bir aksiyon-shooter oyunu ve Nintendo Switch’in ardından 30 Temmuz yani bugün Steam’de erişime açılıyor!

Morphies Law, şekil değiştiren robot Morphieleri kontrol ettiğiniz çeşitli mekaniklere ve tek kurala sahip bir oyun: Eğer diğerlerini vurabilirsen kelimenin tam anlamıyla BÜYÜRSÜN!

Bu eşsiz mekanik ile oyundaki iyi oyuncular hızlı bir şekilde büyüyor ve çok daha kolay hedef haline geliyor, küçük alanlara giremiyor ve alt edilmesi kolaylaştırılmış rakiplere dönüşüyorlar. Bu şekilde her yetenek seviyesinde oyuncunun oynayışını dengelemiş oluyor bu sistem.

Morphie’nizi alın ve Morphielerin yaratıcısı, kaybolmuş insan ırkını onurlandırmak için aksiyona atılın. Morphie’nizin silahlarını, yeteneklerini, görünüşünü özelleştirin ve rakiplerinizi suları çıkana kadar sömürün! Savaş alanında her boyutun kendine has zorlukları olduğunu sakın unutmayın!
Kimi yerde karşınıza kaygan yerler, devasa pervaneler, tuzak odaları, parçalanan duvarlar ve niceleri çıkacak… Ustalığınızı ve bir miktar da şansınızı aynı anda konuşturun!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Uncertain: Last Quiet Day Ücretsiz Oldu!

Anahtar Özellikler

  • Değişken Parçalar: Morphielerin şekil değiştiren 8 vücut parçası vardır, her biri tek başına büyüyüp küçülür. Yani bacaklarınız devasa iken kafanız minnacık olabilir ama her parçanızın da hareketlerinize büyük etkisi vardır.
  • Eklentiler: Her vücut parçasının kendine özel eşsiz bir eklentisi vardır. Bu eklentilerle oyuncular çok güçlü yetenekler kullanabilir. Yeni stratejiler geliştirmek için yeni eklentileri hızlı bir şekilde edinmeye bakın!
  • Kendi Silahını Tasarla: Silah parçalarını tek tek edinip sana özel mükemmel bir silahı oluşturacak şekilde birleştirebilirsin!
  • Eşsiz Oyun Modları: Çeşit çeşit hedefleri olan oyun modlarına erişimin olacak ama her şeyden önce unutma ki Morphies Law aleminde sadece cüssenin önemi vardır, aldığın kill sayısının değil.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  3 Ücretsiz Oyun: Cyborg Detonator, Beast Blaster, Zombie Boom Ücretsiz Oldu!

Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir,

Morphies Law’un resmi tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VFŞL’de Son Hafta Başlıyor!

Playstation 5 İsveç’te Ön Siparişe Sunuldu!