in , ,

Mortal Kombat 11 The Game Awards’ta Duyurulabilir!

Dövüş oyunlarında popüler bir seri olan ve NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat serisi, son oyunu Mortal Kombat X ile büyük bir başarı yakalamıştı. Serinin devam oyunu hakkında hiç bir bilgimiz yokken internette dolaşan bazı söylentilere göre, Mortal Kombat 11 The Game Awards 2018’de duyurulacak.

Önümüzdeki hafta 6 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards etkinliğinde duyurulma söylentileri ortada doluşan Mortal Kombat 11’in söylenti hikayesi, 4chan üzerinde kendisini bir Q&A testçisi olarak tanıtan bir kullanıcı, ayrıntılı bir şekilde oyunla ilgili bilgi verdi. Maddeler halinde bolca bilgi veren bu kullanıcını doğruyu söyleyip söylemediği tabii ki de kesin değil. Özellikle 4chan gibi platformlarda dolaşan bilgilere şüpheli yaklaşmak en doğrusu olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Resmi NBA 2K Espor Ligi Başlıyor!

Bu kullanıcının yaptığı açıklamaya göre, oyunun hikaye modu, 3 karakter etrafında şekillenecek. Oyunda bir adet adventure modu bulunacağı söyleyen kullanıcı, bunun 2005 yılında Mortal Kombat: Shaolin Monks’a benzer olacağını söylüyor. Bu modda oyuncular karakterleri özelleştirebilecek ve özelleştirme için loot box sistemi yer alacak. Önceki oyunlarda gördüğümüz, Johnny Cage, Ferra, Goro, Kano, Sonya ve Mileena oynanabilir olmayacak. Jade, Noob, Saibot, Fujin ve Reptile oyunda yer alacak. Son olarakta oyunun önceki oyunda kullanılan Unreal Engine 3’ün bir üst sürümü Unreal Engine 4 ile geliştirileceği söylentisi arasında. Tüm konuşmayı buradan okuyabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part 2 The Game Awards'a Katılacak mı?

Kullanıcının bu kadar ayrıntılı bilgilendirme yapması, söylentiye inanma ihtimalini arttırıyor açıkçası. Tabii ki de bu söylentinin doğru olup olmadığını, 6 Aralık’ta The Game Awards etkinliğinde hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pubg Mobile ve Resident Evil 2 Bir Araya Geldi!

Valve’den 5 Yılın Ardından Yeni Bir Oyun: Artifact