in , ,

Mortal Kombat 11’in Mikro Ödemeleri Hakkında Detaylar Verildi!

NetherRealm Studios‘un bu sene en çok beklenen oyunu Mortal Kombat 11‘in çıkmasına bir hafta kaldı. Oyunun çıkışına az bir zaman kala, yapılan bir canlı yayın etkinliğinde oyunun mikro ödeme sistemi hakkında detaylar verildi.

Mortal Kombat serisi, dövüş oyunları deyince akla gelen önemli isimlerden birisi. Uzun bir geçmişi olan köklü serinin son oyunu Mortal Kombat X, güzel bir başarı yakalamayı başarmıştı. Seriyi devam ettirmek isteyen NetherRealm Studios’un, Mortal Kombat 11’i bizlerin huzuruna çıkarmasına bir hafta kaldı. Biz de kalan bu süre içinde yeni bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Oyun için düzenlenen bir canlı yayın etkinliğinde, mikro ödeme sistemi hakkında olumlu şeyler paylaşıldı. Mikro ödeme sistemi Mortal Kombat 11’de herhangi bir üstünlük sağlamayacak. Oyun içinde de kazanabileceğimiz ”Crystal” adlı para birimi sayesinde, kozmetik ürünler ve fatalityler satın alabileceğiz. Bu işlemleri çok daha hızlı gerçekleştirmek isteyen oyuncular ise, gerçek para karşılığında ”Crystal” adlı oyun içi para birimini kazanıp kozmetik ürün veya fatality satın alabilecek. Gerçek para karşılığında herhangi bir avantaj sağlanamayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Watch Dogs ve The Stanley Parable Ücretsiz Oldu!

Mortal Kombat 11, 23 Nisan Salı günü piyasaya çıkacak. Oyun; Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynanabilecek. Mikro ödemelerin dışında bazı karakterler hakkında videolarda elimizde mevcut. Buyursunlar işte Mortal Kombat 11 ile alakalı yeni videolar:

 

CS:GO Bilgi Testi

Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)