in , ,

Mortal Shell’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Dark Souls’tan daha zor olarak tanımlanan, Cold Symmetry tarafından geliştirilen ve Playstack tarafından yayınlanan Aksiyon RYO Souls Like oyunu Mortal Shell’in çıkış tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde.

Mortal Shell, Dark Souls’tan Daha Mı Zor?

FromSoftware’in efsane serisi Dark Souls’un ne kadar zor olduğunu bütün oyun dünyası bilmekte. Zorlu bosslarıyla, sinir bozan save sistemi ile oyuncuyu zorlamak için elinden geleni yapan bu oyun çoğu oyuncuya göre en zor oyunlar arasında yer alıyor. İşte Mortal Shell’de geliştiricinin açıklamasına göre Mortal Shell, Dark Souls’tan daha zor!

Mortal Shell’in kapalı betası çıktıktan kısa bir süre sonra oyuncuların isteği dolayısıyla oyunun betası açık beta haline getirildi. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.Bu süreçte de oyunculardan gelen geri dönüşlerle oyunda geliştirmeler yapıldı. Oyun özellikle Souls oyunlarına büyük saygısı bulunan oyuncular için büyük bir nimet gibi gözüküyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Murderous Pursuits Steam'de Ücretsiz Oldu!

Mortal Shell’in çıkış tarihi ise 18 Ağustos 2020 olarak belirlendi. Oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun PC versiyonu ise ilk yıl sadece Epic Store üzerinde yer alacak. Oyun, Steam‘e 2021 yılında çıkış yapacak. İşte merak edenler için oyunun sistem gereksinimleri ve fragmanı:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7 or AMD Ryzen 7
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1070 or AMD Radeon RX Vega 56
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Project CARS 3’ün PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

There Is No Game: Wrong Dimension Çıktı!