in , ,

Mortal Shell’in PC Betası Epic Store’da Tüm Kullanıcılara Açıldı!

Cold Symmetry tarafından geliştirilen ve PlayStack Ltd tarafından yayıncılığı üstlenilen Dark Souls‘tan ilham alınarak hazırlanan Mortal Shell‘in betası Epic Store‘da tüm kullanıcılara açıldı. Oyun ve beta ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Dark Souls serisinden ilham alınarak hazırlanan ve 2020 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaya hazırlanan Mortal Shell, ilk olarak kapalı beta sürümünü kullanıcılara sunmuştu ancak geliştiricinin aldığı karar ile kapalı beta açık beta haline getirildi ve herkese betayı deneme fırsatı sunuldu. Geliştirici, bu kadar çok rağbet görmeyi beklemediklerini ve çok sayıda insanın dışlanmış gibi hissetmesini istemediklerini de ekledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Daha Fazla Epic Store Exclusive Oyunlar Gelecek!

Mortal Shell, yapısı bakımından Dark Souls’a oldukça benziyor ve ilgiyi çekmeyi başarıyor. Oyunun resmi açıklamasına göre oyunda paramparça olmuş bir dünyada insanlığın geri kalanı yitip giderken kalıntıların arasından ortaya çıkan açgözlü yaratıklar ve düşmanlarımızla derin bir aksiyona gireceğiz. Oldukça zorlu yaratık ve boss savaşları bizleri bekliyor.

Betaya Nasıl Katılırım?

Mortal Shell’in betasını buraya tıkladıktan sonra ”YÜKLE” butonuna tıklayarak katılıp ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Ayrıca hazırlanan beta oyun ile alakalı herhangi bir spoiler içermemekte ve yaklaşık 40 dakikalık bir oynanış sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  KM 2017: Lig Başlıyor

Mortal Shell 2020’nin üçüncü çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Oyunun şu anlık ön sipariş fiyatı ise Epic Games Store’da 49 TL. Oyunun resmi Epic Store sayfasına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077 Windows 8’de Çalışmayacak!

Dirt 5 PlayStation 5’te de 120 FPS Çalışacak!