in , ,

Mount And Blade II: Bannerlord’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

Serinin ilk oyunu Mount and Blade Warband ile oyun camiasında büyük bir başarıya imza atmış TaleWorlds’un çok uzun bir süreden beri beklenen serinin ikinci oyunu Mount and Blade II Bannerlord’dan yeni ekran görüntüleri geldi.

2005 Yılında Ankara’da kurulan Türk video oyunu geliştirici şirketi TaleWorlds, Mount and Blade Warband ile oyun camiasında büyük bir yanku uyandırmıştı. Türkiye’de hala çoğu bilgisayarda yüklü ve bir sürü oyuncu saatlerini oyunun başında geçirmekten büyük bir keyif almakta. Mount and Blade II çok önceden duyurulmuştu ancak hala yapımcılardan herhangi bir tarih alamadık. Oyun hala geliştirilme aşamasında ve bu süreçte bilgiler gelmeye devam ediyor. TaleWords resmi bloglarında ingilizce olarak video hazırlama sanatçısı Gündüzhan Gündüz ile yapılan röportaja ait Q&A(Soru-Cevap) yazısında, yeni bilgiler ve ekran görüntüleri elde ettik.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount and Blade II Bannerlord İçin Yeni Görseller Geldi!

Gündüzhan Uğur’un açıklamalarına göre, daha geniş alanlar, ordu sayısı ve taktik seçeneği ile ilk oyunun üstüne çokça şey konulmuş. Oyuna eklenen mevsim seçeneğini de ekran görüntüsünde görebiliyoruz. Mevsim özelliği de farklı mevsimlerde savaşlar yapıp, savaşı daha gerçekçi bir halde yaşayabileceğiz. Bu açıklama ve daha fazla soru-cevap görmek istiyorsanız sizi buraya alabiliriz. TaleWorlds resmi bloglarında oluşturulan bu yazıya göz atabilirsiniz. O zaman buyursunlar işte Mount and Blade II Bannerlord’dan yeni ekran görüntüleri:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Empire of Sin Fragmanında "Şikago Piyanolu" Al Capone! | Gamescom 2019 Basın Özel Günü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firewatch’ın Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rocksteady’nin Bir Sonraki Oyunu Superman mi Olacak?