in , ,

Mount & Balde: Bannerlord’un BETA’sı çıktı mı?

Türkiye’nin oyun sektöründeki en büyük gurur kaynağı olan şirketlerden biri TaleWorlds 2008’de çıkardığı Mount &Blade ile RPG tutkunlarını bir araya getirdi. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük ilgi görmesi üzerine 2010 senesinde biraz daha geliştirilmiş ve büyütülmüş oyun olan Mount & Blade: Warband’ı piyasaya sürüldü. Warband ile mükemmel istatistikler yakalayan TaleWorlds dünyaya lazım olan RPG sandbox türünde oyun eksiğini doldurmuş gibi gözüküyordu. Halen günlük 30000 oyuncuya aşkın oyuncunun oynadığı Warband, mükemmelliğini koruyor. Warband’ın yarattığı büyük etki ile 3 sene içinde TaleWorlds ikinci bir oyun çıkaracağını duyurdu. Bu oyun ise bize peygamber sabrı kazandıran oyun “Bannerlord” oldu!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord'un Neden Çıkmadığı İle İlgili Resmi Açıklama Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda TaleWorlds tarafından paylaşılan bloglarda, Bannerlord oyununun bir kapalı beta sürecinden geçeceği duyuruldu. Bu kapalı beta sürecinin ne zaman olacağını tam olarak belirtmeyen ekip “çok yakında” açıklamasında bulunmuştu. Geçtiğimiz saatlerde ise Mount & Blade guruplarında ve forumlarında dönen bir mail ekran görüntüsü kapalı betanın başladığını fakat sadece arkadaş ve çalışan yakınlarının betaya katılabileceğinden bahsediliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Modern Dolandırıcılık: Yerli Oyunlar

Bu ekran görüntüsünün gerçeği yansıtmama ihtimalide vardır. Bundan dolayı kesin bir şey söylemek mümkün değil. Tek yapabileceğimiz yaklaşık duyurulmasından 2000 güne aşkın süre geçen oyunu sabırla beklemek.

Ücretsiz Oyun: Rebel Galaxy

Yepyeni bir analiz masası “Espor Arena”!