in , ,

Mount & Blade II: Bannerlord, Kapalı Beta Olarak Çıkıyor!

Mount and Blade; ortaçağ, rol yapma ve sandbox türünün bir araya gelmesiyle oluşan macera aksiyon tadında bir oyundur. Yapımcısı olan TaleWorlds; Mount and Blade oyununu 2008 tarihinde, Mount & Blade: Warband‘ı 2010 tarihinde çıkarmıştır.

Yıllardır eskimeyen Mount & Blade: Warband oyunun dünya oyun piyasasında rekorlar kırması üzerine TaleWorlds, 27 Eylül 2012 tarihinde Mount & Blade: Bannerlord‘u duyurdu. (Heyecanla beklediğim Bannerlord, duyurulmasının 7. yılını tamamlamak üzere.)

Uzun bir süredir Bannerlord hakkında blog yayınlayan TaleWorlds’ün, en son paylaştığı “Çok Oyunculu Çarpışma” blog’undan bir alıntı:

“Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi çarpışma modu da hala geliştirme aşamasındadır ve hala dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.

Devamında:

“Bu çarpışma modu incelemesinin, özellikle Warband müdavimleri için olmak üzere genel olarak çok oyunculu mod hakkında akıllara çok fazla soru getirebileceğinin farkındayız. Merak etmeyin! Gelecek bloglarda çok oyunculu modlarla alakalı Bannerlord’un yeni sınıf sistemi, eşleştirme, ek oyun modları ve elbette ki gelecek kapalı beta hakkında detayları da içeren birçok konuya değineceğiz!”
Yazısını paylaştı ve buradan anlaşılacağı üzere oyunun bir kapalı betası olacağı açıklanıyor. Aynı zamanda bu kapalı betanın çok oyunculu bir kapalı beta olacağından bahsediliyor.

Bu kapalı beta, oyunun bu sene çıkacağına dair sinyaller veriyor olabilir. Bannerlord‘un bu sene çıkması dileği ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dark Passage’nin Genç Yıldızı Avrupa’da Neler Yapıyor?

Barcelona’ya Sponsor Olan Türk Firması Şimdi LEC’ye Sponsor Oldu!