in , ,

Mount & Blade II: Bannerlord’un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu!

Türk video oyun geliştirici şirketi TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Mount & Blade serisinin yaklaşık 8 yıldan beri çıkması beklenen yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi Mart 2020 olarak belirtilmişti ancak tam tarihi öğrenememiştik. Sonunda tam çıkış tarihi ve fiyatı duyuruldu. Detaylar haberimizde.

2008 yılında Mount & Blade adı ile başlayan oyun serisi günümüze kadar ayakta durmayı başardı ve Türk video oyunları listesinde zirve sıralarda yer almayı başardı ancak ilk olarak 8 yıl önce duyurulan Bannerlord, bir türlü çıkışını gerçekleştiremiyordu. Oyuncular hala seri içinde en popüler oyun olan Mount & Blade Warband ile vakit geçiriyordu. Artık 8 yıllık bu bekleyiş sona eriyor. Oyun Warband‘in üzerine çok fazla yenilik ve mekanik koyacak. 200 yıl öncesinde geçecek ve Kalradya dünyasının bizlere sunduğu macera ve savaş atmosferine tanık olacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Animus Projesi'nden İmza Kampanyası: Vampire the Masquerade Bloodline Türkçe Olsun!

Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için erken erişim çıkışını yapacak. Oyun için bu süreçte geliştirme yapılmaya devam edilecek. Türkçe dil seçeneğinin de erken erişim boyunca olmayacağı belli oldu. Türkçe dil desteği hakkındaki haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Şimdilik bazı alt yazı ve seslendirme dilleri bulunmayacak.

Mount & Blade resmi Twitter adresinden yapılan açıklamaya göre de oyun Steam, Epic Games ve TaleWorlds web sitesinden satın alınabilecek. Oyunun bu platformlarda sırayla fiyatlandırmaları ise 49.99 Dolar, 49.99 Euro ve 39.99 Sterlin‘e satın alınabilecek. Oyunun yerel satış fiyatı ise 150 TL olarak belirlendi. İşte Mount & Blade II: Bannerlord’un minimum ve önerilen sistem gereksinimleri:

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/epic-store-assas…olarak-dagitiyor/ ‎

Epic Store, Assassin’s Creed Syndicate’i Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

LoL 10.4 Yama Notları Özeti | Yeni Orman Şampiyonları!