in , ,

Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişim Tarihi 30 Mart’a Çekildi

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve Türk oyun sektöründe büyük bir yere sahip olan Mount & Blade serisinin çok uzun zamandır beklenen yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi yapılan açıklamaya göre 30 Mart‘a çekildi. Detaylar haberimizde.

İlk olarak 2008 yılında Mount & Blade adıyla başlayan seri uzun bir süre popüler kalmaya devam etti ancak Warband oyunundan sonra çok uzun bir süredir yeni oyun çıkmıyordu. Bannerlord duyuruldu ancak 6 yıldan beri ses yoktu. 2019 yılında Bannerlord’un 2020 yılında çıkacağı kesinleşti ve çıkış tarihi 31 Mart 2020 olarak duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord, Kapalı Beta Olarak Çıkıyor!

Son zamanlarda Covid-19 Coronavirüs tehlikesine karşı evden çalışmaya devam eden geliştiriciler daha sıkı çalışmaya başladılar ve açıklamaya göre bu sıkı çalışma oyunun çıkış tarihini oyuncular için bir gün öne çekme durumu ile sonuçlanmış. Planlanan tarih 31 Mart 2020 idi ancak oyun bir gün erken yani 30 Mart 2020‘de çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord İçin Gamescom 2018 Fragmanı Geldi!

Ayrıca Erken Erişim’in ilk iki haftasına özel oyun %10 indirimle satılacak. Serinin herhangi bir oyununa sahip olan oyuncular ise bazı dijital mağazalarda ilave %10 indirim alma şansı yakalayacak. Erken erişim hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayıp TaleWorlds‘un bloguna gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: World War Z Ücretsiz Oldu!

Koronavirüs, Bir Major Turnuvayı Daha Erteledi!