in ,

Müzik, Kaos ve Neşe: Pride Run ile Pride Ruhunu Yakalayın!

#Pride2019

Hard Ton, Steam Factory ve IV Productions tarafından geliştirilen, Green Man Gaming tarafından yayınlanan Pride Run, gerçek zamanlı strateji-ritmik dans oyunu.

İçinde İstanbul‘un da bulunduğu dünyanın en ikonik şehirlerinde caddeler boyunca dans ederek ilerleyin. Dans ettikçe yürüyüşe insanları çekin, ne kadar kalabalık o kadar eğlenceli!

Oyun Modları

Vanilla modu veya Play Hard modunu seçerek oyuna başla. Reflekslerini kullanarak ritmi yakala, insanların kanını kaynat ve oyunu kazan. Play Hard modunda işleri biraz daha zorlaştırarak Pride’a karşı gruplar ekle, dansçıları taşlayan gruplara karşı gökkuşağı kalkanları aç, saldırılardan kaçın ve sevgiyi yay! Gruplarını en çok kitleyi toplayacak şekilde organize et, stratejinle dünyayı dolaş!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AKK İle İlgili Sevindirici Haber Geldi

Dans düellolarında ise içinde Donald Trump‘ın da bulunduğu çeşitli kişilere karşı Street Fighter tarzında göğüs göğüse bir savaş ver. Kafan fırlatılan nefret söylemlerini savuşturup adım adım ilerle.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Spotify Premium Üyeliklerine Yüzde 29 Zam Geliyor: Karşınızda Yeni Fiyatlar!

Pride ayı her ne kadar bitse de Pride Run’ın etkileyici müzikleri ile Pride ayının ruhunu hissedip eğlenceyi sürdürebilirsiniz. 2019’un sonbaharında çıkması beklenen oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hunt: Showdown Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu!

Apex Legends Sezon 2 – Battle Charge Karşınızda!