in , ,

Naruto Konulu RPG Türkiye’ye Geliyor

OASIS Games tarafından yayınlanan Naruto Online'ın Oyun Kapağı
Hem anime hem oyun karakteri : Itachi Uchiha

Ülkemizde aynı benim gibi çeşitli animeleri takip eden ve bunları normal dizilere tercih eden birçok animesever olmasının yanında anime izleyip de Naruto ve Naruto Shippuden serilerini bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. Bunun üzerine ülkemizde özellikle web tabanlı oyunların öncülerinden olan OASIS Games’de yurt dışında hali hazırda yayınlamış oldukları RPG oyunu Naruto Online’nın Tencent Game ve Bandai Namco Entertainment iş birliğiyle tamamı ile Türkçe olarak Türkiye’de yayınlanacağını duyurdu.

Başından beri içerisindeki canavar nedeni ile dışlanan ve bu yüzden köyünün en güçlü ninjası olarak kabul görmek isteyen Naruto Uzumaki adındaki kişinin çocukluğundan yetişkinliğine kadar olan süreci anlatan Naruto ve Naruto Shippuden serilerinin bu kadar seveni olunca oyunun hitap ettiği oyuncu kitlesinin ne denli büyük olabileceğini tahmin ediyorum.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed: Valhalla'da Ana Karakteri Canlandıran İsimler Belli Oldu!

Ayrıca Naruto Online, Masashi Kishimoto tarafından çizilen Naruto animesinin tek resmi RPG Browser oyunu olma özelliği de taşıdığını belirtelim.

Her şeyden önce animesinde anlatılan hikayeye sadık kalan Naruto Online, ana hikayeyi esas alan 8 bölümle karşımıza çıkıyor. Bu 8 bölüm boyunca Village Hidden in The Sand ve Valley of the End gibi tanıdık manzaralarla karşılaşmak mümkün.

Hem anime hem oyun karakteri : Sabaku no Gaara

Oyundaki karakterlerin seslendirme kadrosu animedeki ile aynı olunca, o sevdiğimiz karakterlerin aynı seslerle oyuna eklenmesi ve mangadaki kritik sahnelerin oyunda yer alması bizleri gerçekten güzel bir oyunun beklediğine işaret ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tarayıcı Tabanlı 10 Efsane Oyun

Oyuncular bu oyunda toprak, su, ateş, rüzgar veya yıldırım elementlerini temsil eden karakterlerden bir tanesini seçerek maceraya giriş yapacak; başta Naruto, Sasuke ve Sakura olmak üzere hayranı oldukları 170 farklı ninjayla tanışıp omuz omuza görevlere çıkacaklar.

Oyunda singleplayer modunun yanında multiplayer ve Worldboss war modlarının da bulunması oyuna bir çeşitlilik katmış olacak. Ayrıca bu farklı modları; deneyim kazanmak, karakterinizi geliştirmek ve çeşitli eşyalar kazanmak için kullanmanız yararınıza olacaktır.

OASIS Games’in diğer oyunlarında olduğu gibi bu oyun da ücretsiz ve OASİS Games portalı veya Facebook üzerinden oynanabilir olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Son Beta Güncellemesini Alıyor

OVERWATCH GÜNCELLEME NOTLARI: 17 EKİM, 2017