in ,

NBA 2K18’in Kapak Yıldızı Belli Oldu!

2K Sports, NBA 2K18 için kapak yıldızını açıkladı. NBA Finalleri’nin başladığı gün 2K, Cleveland Cavaliers’in guard (gard) oyuncusu Kyrie Irving’in oyunun kapağında olacağını açıkladı.

Kyrie Irving NBA 2K serisinde ilk kez kapak yıldızı oluyor ancak daha önce 2013 yılında çıkan EA Sports’un çıkardığı NBA Live 14’ün kapağındaydı.

Irving, yaptığı açıklamada, “Bu serinin hevesli bir oyuncusu olduğum iyi biliniyor ve NBA 2K18’in kapağındaki sporcu olmaktan onur duyuyorum.” dedi. “Kapak üzerinde yer almak olağanüstü bir şey ve bu sonbaharda sanal parkelere hakim olmak için sabırsızlanıyorum.” diyerek sözlerine devam etti.

Irving 2011 yılında NBA Draft’ında birinci seçilen ve 2012 yılında Rookie ödülünü alan Irving, 2014’te NBA All-Star Maçının MVP’si seçildi ve 2016’da ilk şampiyonasını Cleveland Cavaliers takımı ile kazandı.

Kuzey Amerika’da NBA 2K18 ön sipariş veren herkes, 15 Eylül’den itibaren oyun çıkmadan dört gün önce oyuna erişebilir. Buna ek olarak, ön sipariş verenler aşağıdaki içeriğe sahip olacaklar:

  • 5,000 Sanal Para Birimi
  • 10 Haftalık MyTEAM Paketleri
  • Kyrie Kıyafet Paketi
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mafia: Definitive Edition İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı!

NBA 2K18 PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PS3 ve Xbox 360 için tüm dünyada 19 Eylül’de piyasaya çıkacak. İçerisinde birçok ekstra içerik bulunan Legend Edition versiyonunda ise NBA efsanesi Shaquille O’Neal yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekken 7 PC, Xbox One ve PS4 İçin Çıkış Yaptı!

Anime İncelemeleri #7 – Koe no Katachi