in , ,

NBA 2K20 Kobe Bryant İçin Giriş Ekranını Değiştirdi!

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Games‘in yayıncılığını üstlendiği NBA 2K serisinin en son çıkan oyunu NBA 2K20, dün akşam ölüm haberini aldığımız efsane NBA oyuncusu Kobe Bryant‘ı unutmayarak onun için giriş ekranının değiştirdi. Detaylar haberimizde.

Dün akşam saatlerinde haberini aldığımız Kobe Bryant‘ın ölüm haberi tüm sevenlerini gözyaşlarına boğmuştu. Kobe Bryant‘ın içinde 13 yaşındaki kızının da olduğu Sikorsky S-76 model helikopteri sis nedeniyle bir yamaca çarparak yere çakıldı ve kazada kurtulan olmadığı açıklandı. Bütün ünlü NBA oyuncuları ve sevenleri Kobe Bryant’ı hüzünle andı ve asla unutmadı. Unutmayanlar arasında 2K Games şirketi de vardı. NBA 2K20 oyunun giriş ekranını Kobe Bryant’ı anmak için değiştiren geliştiriciler, efsaneye veda etti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mafia: Trilogy Duyuruldu!

Kobe Bryant 2016 yılında emekli olarak kariyerine son vermişti. Kendisini skorer olarak geçen Lebron James‘İ tebrik etmiş ve Lebron James, ölümden önce oynadığı bir oyunda Mamba 4 Life yazılı ayakkabısını giyerek Kobe’ye saygı gösterisinde bulunmuştu.  Kobe Bryant 41 yaşında aramızdan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resident Evil 3’ün Önerilen Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Metro Exodus’a Yeni Bir Genişleme Paketi Geliyor!