in , ,

NBA 2K20’nin Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

2K Games tarafından geliştirilen ve her sene büyük bir merakla beklenen basketbol serisinin devam oyununun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

Çoğu basketbol severin  her yıl büyük bir heyecan ile beklediği ve 2K Games tarafından geliştirilen NBA simülasyon oyununun bir yenisi daha ilk bakış videosu ile resmi olarak duyuruldu.

Standart Sürüm ve Deluxe Edition versiyonlarının kapağında Los Angeles Lakers’ın yıldızı Anthony Davis bulunacakken, en üst paket olan Legend Edition sürümünün kapağını ise Miami Heat’ in yıldız oyuncusu Dwyane Wade süsleyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  E3 2017 - EA Play Yayını Başladı!

NBA 2K20’nın ne zaman çıkacağı konusuna gelecek olursak, oyunun geliştiricisi olan 2K Games tarafından yapılan açıklamalar sayesinde oyunun 6 Eylül 2019 tarihinde çıkış yapacağını öğrenmiş olduk.

Oyuna dair paylaşılan ilk bakışa gözümüze çarpan detaylardan bir tanesi ise NBA’in kadınlar ligi WNBA içerisinde bulunan A’ja Wilson‘ın da yer aldığı görülüyor. Böylelikle ilk kez bir NBA oyununda WNBA ligine ait oyuncularda yer alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Humble Bundle'dan Ücretsiz 6 Şahane Oyun!

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 6 Eylül tarihinde satışa sunulacak oyun PC, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch platformlarında boy göstericek. Google Stadia‘ya ise Kasım ayında gelecek.

Fiyatlandırmalara gelecek olursak, standart sürümün fiyatı 59.99 $, Deluxe Edition sürümünün fiyatı 79.99 $ ve en pahalı sürüm olan Legend Edition sürümünün fiyatının ise 99.99 $ olarak belirlendiği bilgisini de verelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Overcooked Ücretsiz Oldu!

Oyunlarda Metal #1: En İyi 10 Avenged Sevenfold Oyun Şarkısı!