in , ,

NBA Live 18 Tanıtıldı! Demo Ağustos’ta Geliyor!

EA, bugünkü EA Play etkinliğinde oyunlarını sıralamaya devam ediyor. Bu sefer de karşımıza basketbol oyunu NBA Live 18 çıktı.

NBA Live 18 ile EA, NBA 2K serisinin halihazırda piyasadaki konumu göz önüne alındığında, türe yeni bir şeyler getirmeyi umduğunu söyledi.

The One olarak adlandırılan RPG-vari bir oyun modu ile kendi karakterimizi oluşturabileceğimiz, her tarafını özelleştirebileceğimiz bir mod olacak. Karakterimizi keskin nişancı gibi nokta atışları yapabilen ya da kapı gibi defans yapabilen gibi her türlü yetenek ve görünüş özelleştirmeleri yapabileceğiniz bir mod olacak. NBA takımlarının sadece parkede maç yapmasını istemeyen EA, bir de sokak modunu getiriyor. Venice Beach ve Rucker Park’ta bulunan gerçek sahalarda 5’e 5 sokak maçlarına katılmak için arkadaşlarınızla bir araya gelebileceksiniz.

Oyunun demo’su Ağustos ayında oynanabilir olacak. The one modunu tek kişilik ve co-op olarak oynayabileceksiniz. İlerlemeleriniz oyunun tam sürümüne eklenecek. Yani tam sürümde sıfırdan başlamayacaksınız. NBA Live 18, bu Eylül ayında çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A Way Out – EA’in Yeni Oyunu

Dota 2 | 10 Haziran 2017 Güncelleme Notları