Aion, Blade & Soul ve Lineage’in geliştiricisi olan NCSOFT şimdi de RPG dünyasını mobile taşıyor.


Yapılan bu hamle ile batı dünyasına ilk kez bir RPG mobile dönüşmüş şekilde gelecek. 24 Ocak’ta bizlerle buluşacak olan oyun, oyuncuya muazzam bir özgürlük sunuyor. Grafiklerin bir mobil oyun için sınırları zorladığı bu oyunda, grubunuzdaki dizilimi istediğiniz gibi yapabilecek, saldırı yeteneklerini çok farklı şekillerde harmanlayıp tamamen kendinize ait bir oynayış tarzı oluşturabileceksiniz.

Aion: Legions of War App Store ve Google Play’de bedava olarak (uygulama içi satın alımlar ile) indirilebilecek.  Oyuncular bugünden itibaren her gün düzenli olarak www.aionlegionsofwar.com adresini ziyaret edip ön kayıt yapabilecek ve açılış günü için özel ödüller kazanabilecekler.

Oyun, oyunculara sınırsız özelleştirmelerini deneyebilecekleri bolca zorluklar, PvP (kullanıcılar arası savaş) ve Klan zindan sistemi sunuyor. Yüksek çözünürlüklü ve 3 boyutlu olacak olan oyun, mobil platformun bütün imkanlarını kullanmış durumda. Yani kullanıcıları telefonlarındayken neredeyse bir bilgisayar deneyimi bekliyor.

Oyun hakkında karakter, oyun bilgisi, oyunun dünyası ve daha fazlası ile ilgili yeni haberler oyunun internet sitesi www.aionlegionsofwar.com adresinde açıklanacak. Oyunun oynanışı, yayınlar ve daha fazlası da resmi Facebook ve Twitter sayfalarında bulunabilir durumda olacak.


Düşüncelerin bizler ve okuyucular için değerli olacaktır.