in , ,

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered Amazon’da Listelendi!

Dünyaca ünlü video oyun geliştirici ve yayıncısı Electronic Arts‘ın popüler arcade yarış oyunu serisi Need For Speed’in 2010 yılında çıkışını yapan Need For Speed: Hot Pursuit yapımının Remastered versiyonu Amazon’da listelendi ve ortaya çıkmış oldu. Detaylar haberimizde.

İngiliz video oyun geliştirici Criterion Games tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından yayınlanan Need For Speed: Hot Pursuit, 2010 yılında oyuncuların beğenisine sunuldu. Temelinde araba yarışlarına polis kovalamacası temasını katarak farklı bir bakış açısı kazandıran yapım, içerisinde kariyer modu olarak polislik yapabilmemize olanak sağlıyordu. Oldukça heyecanlı ve arcade bir oynanış yapısına sahip yapım, geçen 10 yılın ardından Remastered sürümünün ortaya çıkması haberiyle tekrar gündeme oturdu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3 Duyuruldu!

Dünyaca ünlü e-ticaret sitesi Amazon’un Birleşik Krallık sitesinde, Need For Speed: Hot Pursuit Remastered listelendi. Yukarıda bulunan görselden görebileceğiniz gibi oyunun Xbox One sürümü fiyatı ve çıkış tarihi ile birlikte listelendi. Burada sadece Xbox yazsa da oyunun diğer platformlara da çıkması yüksek ihtimal. Bu durumun yanlışlıkla yapıldığı söylentiler arasında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox, Avustralya’ya Air Drop Atıyor

Ortaya çıkan bilgilere göre Need For Speed: Hot Pursuit Remastered, 34.99 Sterlin fiyat etiketiyle 13 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Güvenlilir kaynaklardan gelen bilgilere göre Criterion Games, yeni nesil bir yarış oyunu üzerinde çalışıyor ve Remastered olma ihtimali oldukça yüksek. Hatta bu kaynaklara göre oyunun Sonbahar ayında resmi bir şekilde duyurulması beklenmekte.

Siz Need For Speed: Hot Pursuit Remastered haberimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Total War Saga: TROY 7.5 Milyon Kişi Tarafından Ücretsiz Alındı!

Dirt 5 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!