in , ,

Neil Druckmann Terfi Alarak Naughty Dog Eş Başkanı Oldu!

Neil Druckmann terfi alarak Naughty Dog içerisinde Eş Başkan pozisyonuna yükselmeyi başardı. Druckmann, Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us serisi ve Uncharted serisinin 4.oyunu Uncharted 4’ün yönetmenliğini yaptı. Şirket içerisinde başkan yardımcısı olarak görev yapan Druckmann, artık eş başkan! Detaylar haberimizde.

Neil Druckmann Terfi

Naughty Dog, Sony için oldukça önemli birinci parti bir video oyun geliştirici şirketi. Kendilerini PlayStation Exclusive oyunları arasında en çok konuşulan The Last of Us ve Uncharted serilerinden tanıyoruz. Şirket aynı zamanda 1996 yapımı Crash Bandicoot’u da geliştirdi. PlayStation 3 ve PlayStation 4 neslinde oldukça fazla popüler olan Naughty Dog’un en fazla tanınan çalışanlarından birisi de Neil Druckmann’dı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last Of Us II İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Neil Druckmann, üç yıldan beri Naughty Dog’da başkan yardımcılığı pozisyonunda görev alıyordu. Şirket için büyük katkıları olan Druckmann’in The Last of Us serisinde büyük emeği geçti ve aynı zamanda Uncharted 4’te yönetmenlik görevinde bulundu. Her ne kadar The Last of Us Part 2’nin hikaye olarak bekleneni karşılamaması üzerine yoğun tepki alsa da şirket içerisinde yükselmeyi başardı. Druckmann, terfi alarak üç yıllık başkan yardımcılığı pozisyonundan Co-President yani Eş Başkanlık pozisyonuna terfi etti. Druckmann, artık Evan Wells ile birlikte başkanlık yapacak ve yönetimden sorumlu olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part 2'nin Çıkışı Ertelendi!

Siz Naughty Dog ve Neil Druckmann terfi haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Cave Story+ Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

cyberpunk 2077 güncelleme

Cyberpunk 2077’ye Çıkışından Önce 43 GB’lık Dev Güncelleme!