in , ,

Netflix The Witcher’ın Animasyon Filmini Duyurdu!

İlk olarak kitap serisi olarak karşımıza çıkan The Witcher serisinin, oyunlardan sonra da geçtiğimiz ay Netflix için dizisi çıkarılmıştı. Oldukça olumlu geri dönüşler alan Netflix dizisinden sonra şimdi de Netflix işbirliği ile The Witcher için yeni bir animasyon filmi duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Andrzej Sapkowski’nin The Wİtcher kitaplarından esinlenilerek yapılan oyun üçlemesinden sonra, Netflix ile anlaşmalı olarak Netflix orijinal dizisi olarak karşımıza geçtiğimiz ay çıkan The Witcher dizisi ikinci sezonunu 2021 yılı için çıkarmaya hazırlanırken sürpriz bir haber geldi. Aslında haber çok fazla sürpriz değildi çünkü ortalıkta söylentiler dolaşıyordu. Bu söylentiler 2021‘de çıkacak The Witcher 2.sezondan önce bir animasyon filminin hazırlandığı yönündeydi. Söylentiler doğru çıktı ve Twitter üzerinden yapılan duyuruya göre adı The Witcher: Nightmare of the Wolf olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hakan: Muhafız Dizi İncelemesi

The Witcher: Nightmare of the Wolf filminde, kıtanın karşılaştığı yeni bir tehdite geri döneceğiz. Film, Netflix dizisinden de tanıdığımız Lauren Hissrich ve Beau DeMayo tarafından oluşturulacak. Stüdyo olarak ise Korra Efsanesi ile tanınan Studio Mir ile anlaşıldığı duyuruldu. İşte yayınlanan o duyuru:

Siz The Witcher hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nioh 2 İçin Hikaye Fragmanı Paylaşıldı!

LoL 10.2 Yama Notları Özeti | Lig Tırmanışına Hazırlık