in ,

Netflix’e The Division Filmi Geliyor!

Ubisoft, filmi Netflix üzerinden yayınlamayı düşünüyor.

Ubisoft, Assassin’s Creed‘in global başarısından sonra seriyi filme uyarlamak için gerekli çalışmaları başlatmıştı.

2016 yılında vizyona uyarladığı Assassin’s Creed filmiyle birlikte hatırı sayılır bir gişe başarısı yakalamıştı. Ubisoft bu kez 2016 yılında yayınladığı The Division‘ı sinemaya uyarlamak istiyor.

Netflix'e The Division Filmi Geliyor!

Bu yıl E3 2019 fuarında ilginç sunumlara tanık olduk. Ubisoft‘un dün akşam gerçekleştirdiği sunumda, projelerinden birinin The Division oyununu sinemaya aktarmak olduğunu ve Netflix ile çalıştığını açıkladı.

Fuarda yapılan açıklamalara göre, The Division filminin başrolünde Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal gibi oyuncular bulunurken yönetmen koltuğunda ise Hobbs & Shaw ve Deadpool 2‘den tanıdığımız usta yönetmen David Leitch bulunuyor.

Filmler ilgili herhangi bir tarih verilmese de konuyla ilgili filmin Netflix platformu üzerinde yayınlanacağı ve Ubisoft‘un buna sıcak baktığı söyleniliyor.

ne düşünüyorsun?

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Watch Dogs Legion'un çıkış tarihi duyuruldu

Watch Dogs Legion’un çıkış tarihi duyuruldu!

Ubisoft, Abonelik Hizmetini Eylül ayında başlatıyor!

Ubisoft’un Abonelik Hizmetiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!