in ,

Netflix’in Fantastik Türk Dizisi Hakan: Muhafız’ın Fragmanı Yayınlandı!

Uzun süre önce duyurulan ve dünya çapında “The Protector” adıyla bilinen Netflix’in fantastik Türk dizisi Hakan: Muhafız, geçtiğimiz günlerde merakla beklediğimiz fragmanını yayınladı. Fragmana geçmeden önce dizi hakkında biraz konuşalım.

Öncelikle dizinin en çok ses getiren özelliklerinden birisi başrolde Çağatay Ulusoy gibi ünlü bir ismin olması. Bu isim, fantastik türü ve Netflix bir araya geldiği zaman yapım da tabii ki beklentiyi artırıyor. Dizinin 1. sezonu ise 14 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmış olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  La Casa De Papel 4. Sezon İncelemesi (Spoilerlı)

Dizinin konusuna gelecek olursak, Hakan karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’a tılsımlı bir yadigar tarafından mistik güçler veriliyor. Aslında esnaf olan Hakan, İstanbul’un aslında hiç bildiği gibi sıradan bir şehir olmadığını ve içerisinde büyük kötülüklerle gizemler yattığını öğreniyor. Kaosun ve karmaşanın içerisinde Hakan’dan “Muhafız” olması ve şehri bu kötülüklerden def etmesi bekleniyor. Genç muhafızımız kendisine verilen bu unvanı üstlenip karanlığa göğüs gerebilecek mi? Dizide bunu hep beraber göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Stranger Things 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Aşağıda da dizinin fragmanını bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hitman 2’nin İlk Bölümü Ücretsiz Oldu!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’nde Başvuru İçin Son 1 Hafta