in , ,

Nexon Yeni Mobil Oyununu Duyurdu!

Nexon; yaptığı duyuruda Pamuk Prenses, Sindirella, 3 Küçük Domuzcuk, Alice Harikalar Diyarında ve daha pek çok hikayeyi SINoALICE‘de hayata getirmeyi planladığını açıkladı. Fantezi, RPG oyunu olarak piyasaya çıkacak olan SINoALICE; Square Enix ve Pokelabo tarafından geliştiriliyor. Nexon tarafından yayınlanacak oyun IOS ve Android için çıkış yapacağını belirtti. Şirketler, Nexon’un Pokelabo ile SINoALICE’ın mobil cihazlara dünya çapında dağıtımı için bir anlaşma yaptığını da ekledi. Bu durumda dünyanın öbür ucunda olan bizlerin de yüzü gülecek.

Klasik peri masallarının karanlık fantezi dünyası ile yeniden yorumlanmış hali olan SINoALICE, NieR: Automata‘nın yaratıcı direktörü Yoko Taro‘dan esinlenerek yapılıyor. Oyunumuz birkaç klasik peri masalı karakterinin beraber işbirliği içerisinde çalışarak yabancı topraklarda gezip tehlikeli düşmanlara karşı savaşmasını ve bulmacaları çözerek kendilerini yaratan kişileri yeniden canlandırmasını konu alıyor. Önümüzdeki aylar içerisinde oyun hakkında daha detaylı bilgiler gelecek olmasına rağmen şu an çıkış tarihi veya buna benzer bilgiler henüz verilmemiş durumda.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Doğukan Başdoğan

18 yaşında, oyun meraklısı, DC hayranı, figür koleksiyoncusu, yazarlığı yeni aşkı olarak gören ve garip moda anlayışı olan bir genç

Mahouka Koukou No Rettousei Anime İncelemesi

Akıllara Kazınan Espor Maçlarının Sonuçlarını Hatırlayabilecek Misin?