in , ,

NieR Reincarnation İçin İlk Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Ünlü video geliştirici ve yayıncı şirketi Square Enix‘in yayıncılığını üstlendiği NieR serisinin mobil platformlar için çıkış yapacak NieR Reincarnation adlı yeni oyunu için yeni bir oynanış ön izlemesi paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Japonya merkezli Square Enix, NieR serisini 10.yıl kutlamalarında sadece mobil platformlara çıkacağı açıklanan NieR Reincarnation’u Mart 2020’nin sonunda duyurmuştu. Şimdi ise oyunun ilk oynanış ön izlemesi YouTube üzerinden yayınlandı. Yayınlanan oynanış videosunda bir adet genç kadını ya da androidi görüyoruz. NieR evreninin harabelerinde koşturuyor ve arkasında da ona eşlik eden bir ruh veya hayalet var. NieR evreni, mobil platformlarda da başarılı bir şekilde yansıtılmış. Arkada çalan şarkıda oldukça atmosferik olmuş diyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pagan Online, PC İçin Tanıtıldı

NieR Reincarnation‘un Android ve iOS platformlarına çıkış yapacağı biliniyor ancak henüz çıkış tarihi belirtilmedi. Oyun mobil oyun geliştirici Applibot tarafından geliştirilecek. Gözler Square Enix’te. Güncellemeler için sayfamızı takip edebilirsiniz. İşte NieR Reincarnation’un yayınlanan ilk oynanış ön izleme videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Yolda Olabilir!

Türkiye’de Espor Bahisleri Yasallaşıyor Mu?