in , ,

Nimo TV’nin 267.000 TL değerindeki LoL: Wild Rift etkinliği başladı

Nimo TV LoL: Wild Rift Etkinliği

Canlı yayın platformu Nimo TV, Riot Games’in yeni mobil oyunu LoL: Wild Rift’te 267 bin TL değerinde Nimo Elması dağıtacağı bir etkinlik düzenliyor. 10-31 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik, “Yayıncı Alım, Şampiyon Liderlik Sıralaması ve Lig Dereceli Sıralaması” olmak üzere 3 farklı alt kategoriden oluşuyor.

Nimo TV’de 10-31 Aralık 2020 tarihleri arasında yayın açarak League of Legends: Wild Rift oynayan ve sıralamalarda ilk 200’e giren her yayıncı, 20 ile 1000 dolar arasında değere sahip Nimo Elması kazanıyor. Nimo Elması kazanan tüm yayıncılar bu ödülleri nakde çevirebilecek. Ayrıca LoL: Wild Rift kullanıcı adının başına NİMO yazan yayıncılar ekstra ödüllere de sahip oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends: Wild Rift'in Türkiye'ye Geleceği Tarih Açıklandı!

Lig dereceli sıralaması

Lig dereceli sıralaması etkinliğinde, LoL: Wild Rift’teki dereceli ligde ilk 100’e giren Nimo TV yayıncıları 80 ile 1000 dolar değeri arasında Nimo Elması kazanıyor. Etkinlik, yalnızca Türkiye sunucusunda geçerli.

Şampiyon liderlik sıralaması

Şampiyon liderlik sıralaması etkinliğinde seçili şampiyonlarla LoL: Wild Rift Türkiye sunucusunda sıralamaya giren yayıncılar ödül kazanıyor. 80 ile 500 dolar arasındaki ödülleri kazanabilmek için Ashe, Zed, Lee Sin, Ezreal ve Master Yi şampiyonlarından biriyle oynanması gerekiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Tamamlandı!

Yayıncı alım etkinliği

Yayıncı alım etkinliği, Nimo TV’deki popülarite sıralamasına göre ödül verilen bir etkinlik. Bu etkinlik kapsamında ilk 200’e giren yayıncılar 20 ile 180 dolar arasında ödül kazanıyor.

Nimo TV – LoL: Wild Rift etkinliğiyle ilgili daha fazla detay ve etkinliğe kayıt için: https://article.nimo.tv/p/1055/WRYAYINCIALIM.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şahinbey Belediyesi, Sabotaj takımının kadrosunu duyurdu!

Ücretsiz Oyun: Cities: Skylines Epic Store’da Ücretsiz Oldu!