in , ,

Nioh 2 İçin Hikaye Fragmanı Paylaşıldı!

Video oyun geliştirici şirketi Team Ninja tarafından geliştirilen Souls tarzı aksiyon oyunu Nioh‘un yeni oyunu Nioh 2‘nin çıkışı yaklaşırken merakla beklenen hikaye fragmanı PlayStation‘ın resmi YouTube kanalında paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 7 Şubat 2017’de piyasaya sürülen Nioh, Souls tarzı oyunlara bir alternatif oluşturarak Dark Souls kadar zor hatta bazı oyunculara göre ondan daha zor bir oynanış sunarak, ses getirmeyi ve oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Sadece PlayStation 4 için piyasaya sürülen oyuna PlayStation’un Dark Souls’u diyebiliriz. Başarının ardından ikinci oyun yine PlayStation 4 için, 13 Mart 2020 için duyuruldu. Oyunun çıkışı yaklaşırken beklenilen hikaye fragmanı sonunda paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Deponia Ücretsiz Oldu!

Oyunda bir Yokai savaşçısı olarak Samuray alanında ustalaşmış bir karakteri yönetiyoruz. Sengoku dönemi Japonyası’nda Dark Realm‘ı keşfedeceğimiz oyunda yenilenmiş bir dövüş sistemi ile maceraya dalacağız. Grafikler ilk oyuna göre oldukça gelişmiş ve başarılı duruyor. Geri kalan yorum sizin.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part II İçin Cihazınızda Olması Gereken Boş Alan Belli Oldu!

Nioh 2 ayrıca üç büyük DLC’ye sahip olacak. Nioh 2, herhangi bir erteleme olmadığı takdirde 13 Mart 2020’de sadece PlayStation 4 için çıkışını yapacak. Oyunun PlayStation 4 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte Nioh 2 için paylaşılan hikaye fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Half-Life Oyunları 2 Aylık Süre Boyunca Ücretsiz!

Netflix The Witcher’ın Animasyon Filmini Duyurdu!