in , ,

Nioh 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

FromSoftware tarafından geliştirilen Souls serisinin ardından Souls türevi oyunların en iyisi şüphesiz Team Ninja tarafından geliştirilen Nioh’tu. Zorlayıcı Bossları ve kendine has özellikleri ile kendisini oyun dünyasına başarılı bir şekilde tanıtmayı başaran Nioh’un yeni oyunu Nioh 2, Sony’nin E3 2018 konferansında Playstation 4 için duyuruldu. Oyun Team Ninja ve Koei Tecmo tarafından geliştirilecek ve şu anlık Playstation 4 için Sony tarafından yayınlanacak. Oyunun tanıtımında bir adet fragman gösterildi ve oyunun fragmanı çok kısa olsa da Souls türevi oyunları sevenler ve Nioh fanları için heyecanlı bir fragman oldu.

İlk oyunda Japonya’da savaşan Batılı bir samuray olan William Adams’ı yönetmiştik. Bu oyunda ise fragmandan gördüğüm kadarıyla İblis formunda bir karakter görüyoruz. Bu da demek oluyor ki bu sefer Nioh 2’de şeytani güçleri olan bir ana karakterimizle zorlayıcı ve şeytani Bosslar ile savaşacağız. Ayrıca belirtmek isterim ki oyunun fragmanı tamamıyla CGI’dan oluşuyor. Yani fragmanda Game Engine Footage (Oyun Motoru Görüntüsü) kullanılmamış. Buradan da anlayacağımız gibi Nioh 2’nin çıkması için daha zamana ihtiyacımız var.

Oyunun çıkış tarihi henüz söylenmedi. Ben 1-2 yıla göreceğimize inanıyorum. Bu arada oyun Sony Konferansında, Playstation 4 için duyuruldu. İlk oyunda ilk olarak Playstation 4 için çıkışını yaptıktan sonra diğer platformlara da zaman içerisinde çıkmıştı. Nioh 2 için de aynı durum olacak gibi görünüyor. Playstation 4 kullanıcıları hadi gene iyisiniz 🙂

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Ücretsiz Oyun: ABSCONDING ZATWOR Ücretsiz Oldu!

LAYERS OF FEAR STEAM’DE ÜCRETSİZ OLDU!