in , ,

Nioh 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

FromSoftware tarafından geliştirilen Souls serisinin ardından Souls türevi oyunların en iyisi şüphesiz Team Ninja tarafından geliştirilen Nioh’tu. Zorlayıcı Bossları ve kendine has özellikleri ile kendisini oyun dünyasına başarılı bir şekilde tanıtmayı başaran Nioh’un yeni oyunu Nioh 2, Sony’nin E3 2018 konferansında Playstation 4 için duyuruldu. Oyun Team Ninja ve Koei Tecmo tarafından geliştirilecek ve şu anlık Playstation 4 için Sony tarafından yayınlanacak. Oyunun tanıtımında bir adet fragman gösterildi ve oyunun fragmanı çok kısa olsa da Souls türevi oyunları sevenler ve Nioh fanları için heyecanlı bir fragman oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  THE DIVISION 2'DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

İlk oyunda Japonya’da savaşan Batılı bir samuray olan William Adams’ı yönetmiştik. Bu oyunda ise fragmandan gördüğüm kadarıyla İblis formunda bir karakter görüyoruz. Bu da demek oluyor ki bu sefer Nioh 2’de şeytani güçleri olan bir ana karakterimizle zorlayıcı ve şeytani Bosslar ile savaşacağız. Ayrıca belirtmek isterim ki oyunun fragmanı tamamıyla CGI’dan oluşuyor. Yani fragmanda Game Engine Footage (Oyun Motoru Görüntüsü) kullanılmamış. Buradan da anlayacağımız gibi Nioh 2’nin çıkması için daha zamana ihtiyacımız var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation 4 ve XBOX ONE'ı Bir Konsolda Topladılar!

Oyunun çıkış tarihi henüz söylenmedi. Ben 1-2 yıla göreceğimize inanıyorum. Bu arada oyun Sony Konferansında, Playstation 4 için duyuruldu. İlk oyunda ilk olarak Playstation 4 için çıkışını yaptıktan sonra diğer platformlara da zaman içerisinde çıkmıştı. Nioh 2 için de aynı durum olacak gibi görünüyor. Playstation 4 kullanıcıları hadi gene iyisiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: ABSCONDING ZATWOR Ücretsiz Oldu!

LAYERS OF FEAR STEAM’DE ÜCRETSİZ OLDU!