in ,

NiP Dota 2’ye Geri Dönüyor!

 

Kendilerini CS:GO ve Overwatch alanlarında tanıtan NiP uzun bir zamandan sonra Dota 2’ye geri dönmeye hazırlanıyor. 2016’nın NiP için hem oyun içi hem oyun dışı gelişmelerin yaşandığı heyecanlı bir yıl olduğunu belirten NiP CEO’su Hicham Chahine 2017 yılında e-spor’da daha fazla dalda rekabet göstermek için Dota 2’ye geri döndüklerini açıkladı.

OAGTR
The International 2016

NiP Dota 2 takımı Valve’ın düzenlediği “The International 2015” ve ESL’in düzenlediği “The Frankfurt Major” turnuvalarında aldıkları mağlubiyetler yüzünden 2015 yılında dağılma kararı almışlardı.1 yıl aradan sonra sahalara dönmeye hazırlanan NiP,  işe Escape Gaming’den ayrılan Troels “syndereN” Nielsen, Adrian “Era” Kryeziu ve Max “qojqva” Broecker’i kadrosuna katarak başladı

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yandex Servislerine Erişim Sağlanamıyor!
OAGTR
Troels “syndereN” Nielsen

NiP’e katılmanın çok heyecan verici olduğunu belirten Troels “syndereN” Nielsen , Zengin bir geçmişi olan bu kadar ünlü bir takımda oynamanın büyük bir şans ve aynı zamanda büyük bir sorumluluk olduğundan bahsetti. Bu sene NiP ile ligin üst sıralarını hedefleyen Troels “syndereN” Nielsen antrenmanlarının son hızla devam ettiğini de ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mousesports’da Kadro Değişikliği

2016 Yılında Çıkmış En Başarısız 10 Oyun